Designový Časopis
Designový Časopis
Program Událostí Designu

Russian Design Pavilion

Program Událostí Designu výstavy, soutěže o design, workshopy, vzdělávací konzultační a publikační projekty zaměřené na propagaci ruských designérů a značek v zahraničí. Naše aktivity stimulují rusky mluvící designéry, aby si prostřednictvím mezinárodních projektů zdokonalovali své znalosti a dovednosti a pomohli jim pochopit jejich roli v komunitě návrhářů, jak propagovat a zvyšovat konkurenceschopnost svých produktů a vytvářet skutečné inovace.

Kódový Štítek Qr

Marketplace on the Move

Kódový Štítek Qr Nový způsob, jak své auto prodat všude! Pouze na adrese www.krungsriautomarketplace.com, kde můžete zveřejnit příspěvek na prodej svého automobilu, vyrobíme nálepku QR Code na základě jedinečné webové adresy vašeho vozu uvedeného v seznamu, s vybraným designem nálepky pak doručíme na vaše místo, abyste na auto mohli nalepit nálepku! !! Pro kupujícího stačí naskenovat QR kód, který vidíte na parkovišti prodávajícího v obchodních domech, kavárnách, budovách atd. Okamžitě získáte přístup k detailům auta. Zavolejte prodejci a podívejte se na to. Všichni se náhle stalo v místě, kde jste oba !!!

Vzdělávací A Školicí Nástroj

Corporate Mandala

Vzdělávací A Školicí Nástroj Firemní mandala je zcela nový vzdělávací a školicí nástroj. Jedná se o inovativní a jedinečnou integraci antického principu mandaly a firemní identity, která má zvýšit týmovou práci a celkový obchodní výkon. Dále je to nový prvek firemní identity společnosti. Firemní mandala je skupinová aktivita pro tým nebo individuální činnost pro manažera. Je navržen speciálně pro konkrétní společnost a je vybarvován týmem nebo jednotlivcem svobodným a intuitivním způsobem, kde si každý může vybrat jakoukoli barvu nebo pole.

Přenosný Ultrazvukový Detektor Vad

Prisma

Přenosný Ultrazvukový Detektor Vad Prisma je navržen pro neinvazivní testování materiálu v nejextrémnějších prostředích. Jedná se o první detektor, který obsahuje pokročilé zobrazování v reálném čase a 3D skenování, což výrazně usnadňuje interpretaci chyb a zkracuje čas technika na místě. Díky prakticky nezničitelnému krytu a jedinečným více režimům kontroly může Prisma pokrýt všechny testovací aplikace, od ropovodů až po komponenty letectví. Je to první detektor s integrovaným záznamem dat a automatickým generováním reportů PDF. Bezdrátové a ethernetové připojení umožňuje snadnou aktualizaci nebo diagnostiku jednotky.

Laboratorní Systém Čištění Vody

Purelab Chorus

Laboratorní Systém Čištění Vody Purelab Chorus je první modulární systém čištění vody navržený tak, aby vyhovoval individuálním laboratorním potřebám a prostoru. Poskytuje všechny stupně vyčištěné vody a poskytuje škálovatelné, flexibilní a přizpůsobené řešení. Modulární prvky mohou být distribuovány v celé laboratoři nebo vzájemně propojeny v jedinečném formátu věže, čímž se minimalizuje stopa systému. Haptické ovládací prvky nabízejí vysoce regulovatelné průtokové množství, zatímco halo světla indikuje Chorův stav. Díky nové technologii je Chorus nejpokrokovějším dostupným systémem, který snižuje dopad na životní prostředí a provozní náklady.

Lustr

Bridal Veil

Lustr Tento umělecký umělecký objekt se rozsvícenými světly. Prostorný pokoj se stropem složitého profilu, jako kupovité mraky. Lustr se vejde do prostoru a plynule teče od přední stěny ke stropu. Křišťálové a bílé smaltované listy ve spojení s elastickým ohýbáním tenkých trubek vytvářejí obraz létajícího závoje po celém světě. Hojnost světlých a zlatých létajících ptáků vytváří pocit prostornosti a radosti.