Designový Časopis
Designový Časopis
Obchod

Formal Wear

Obchod Pánské obchody s oblečením často nabízejí neutrální interiéry, které negativně ovlivňují náladu návštěvníků, a proto snižují procento prodeje. S cílem přilákat lidi nejen k návštěvě obchodu, ale také ke koupi výrobků, které jsou zde prezentovány, by měl prostor inspirovat a povzbudit dobrou náladu. Proto design tohoto obchodu využívá speciální funkce inspirované šitím řemesla a různé detaily, které přitahují pozornost a šíří dobrou náladu. Rozložení otevřeného prostoru, které je rozděleno do dvou zón, je také navrženo pro svobodu zákazníků při nakupování.

Rovnání Vlasů

Nano Airy

Rovnání Vlasů Vzdušné vyrovnávací žehličky Nano kombinují nanokeramické povlakové materiály s inovativní technologií negativního železa, která rychle a jemně a hladce vytváří vlasy. Díky magnetickému senzoru v horní části víčka a těla se zařízení automaticky vypne, když je víčko uzavřeno, což je bezpečné při přenášení. Kompaktní tělo s USB dobíjecím bezdrátovým designem se snadno ukládá do kabelky a přenáší, což ženám pomáhá udržovat elegantní účes kdykoli a kdekoli. Bílá a růžová barevná schémata propůjčují zařízení ženský charakter.

Mobilní Aplikace

DeafUP

Mobilní Aplikace DeafUP vyvolává význam vzdělání a odborných zkušeností pro neslyšící komunitu ve východní Evropě. Vytvářejí prostředí, ve kterém se profesionálové sluchu a neslyšící studenti mohou setkat a spolupracovat. Společná spolupráce bude přirozeným způsobem, jak posílit a motivovat neslyšící lidi k větší aktivitě, ke zvýšení jejich talentu, k osvojení nových dovedností, ke změně.

Kabelky

Qwerty Elemental

Kabelky Stejně jako vývoj designu psacích strojů ukazuje transformaci z vysoce komplexní vizuální formy na čistě lemovanou jednoduchou geometrickou formu, Qwerty-element je ztělesněním síly, symetrie a jednoduchosti. Konstrukční ocelové části vyrobené různými řemeslníky jsou výrazným vizuálním prvkem produktu, který dává pytli architektonický vzhled. Zásadní zvláštností tašky jsou dva klíče psacího stroje, které jsou vyrobeny a sestaveny samotnou návrhářkou.

Dámská Kolekce

Macaroni Club

Dámská Kolekce Sbírka Macaroni Club je inspirována makarony z poloviny 18. století, které je spojují s lidmi závislými na dnešním logu. Macaroni byl termín pro muže, kteří překročili běžné meze módy v Londýně. Byly to logo mánie z 18. století. Cílem této kolekce je ukázat sílu loga od minulosti do současnosti a vytváří Macaroni Club jako samostatnou značku. Designové detaily jsou inspirovány makaronskými kostýmy z roku 1770 a současným módním trendem s extrémními objemy a délkou.

Web

Tailor Made Fragrance

Web Tailor Made Fragrance se narodila na základě zkušeností italské společnosti specializované na vývoj a výrobu primárních obalů pro odvětví vůní, péče o pleť, barevné kosmetiky a domácí vůně. Úlohou společnosti Webgriffe bylo podporovat zákaznickou obchodní strategii navrhováním řešení, které upřednostňovalo povědomí o značce a spuštění nové obchodní jednotky zaměřené na to, aby uživatelé mohli vytvořit svůj jedinečný a plně přizpůsobený parfém, zahájí krok širokého procesu průmyslového růstu a segmentace nabídky B2B.