Designový Časopis
Designový Časopis
Byt

Home in Picture

Byt Projekt je obytným prostorem vytvořeným pro čtyřčlennou rodinu se dvěma dětmi. Atmosféra snů vytvořená domácím designem pochází nejen z pohádkového světa vytvořeného pro děti, ale také z futuristického smyslu a duchovního šoku, který přináší výzva pro tradiční bytové zařízení. Návrhář, který není vázán přísnými metodami a vzory, rozpadl tradiční logiku a představil novou interpretaci životního stylu.

Design Bytového Interiéru

Inside Out

Design Bytového Interiéru Architektonický designér první nezávislý projekt samostatného designu interiéru, který vybral směs japonského a severského nábytku, aby vytvořil pohodlnou a příjemnou atmosféru. Dřevo a textilie se používají převážně v celém bytě s minimálním osvětlením. Koncept "Inside Out" dřevěná krabice odhalená se spojeným dřevěným vchodem a chodbou, zatímco byla otevřena do obývacího pokoje jako "uvnitř"; představí knihy a umělecké vitríny s místnostmi označenými jako „venku“; kapsa prostor sloužící životní funkce.

Obnova Starého Hradu

Timeless

Obnova Starého Hradu Majitel koupil Crawfordton House ve Skotsku v dubnu 2013, snažil se obnovit původní chuť starověké skotské šlechty a kompatibilní s moderním životem. Charakteristiky a historické nálezy starověkého hradu jsou zachovány s původní chutí. Estetika designu a regionální kultura různých staletí se střetávají s uměleckými jiskry ve stejném prostoru.

Fotografie Pro Obálku Časopisu

TimeFlies

Fotografie Pro Obálku Časopisu Hlavní myšlenkou bylo vyčnívat z množství tradičních zákaznických časopisů. Především pomocí neobvyklého obalu. Přední obálka časopisu TimeFlies pro leteckou společnost Nordica obsahuje moderní estonský design a název časopisu na obálce každého čísla je napsán autorem uváděného díla. Moderní a minimalistický design časopisu vyjadřuje bez dalších slov kreativitu nové letecké společnosti, atraktivitu estonské přírody a úspěch mladých estonských designérů.

Dřez

Thalia

Dřez Umyvadlo vypadající jako pupen připravený k rozkvětu a naplnění: je tak kvetoucí, že byl vyroben z obratného spojení modřínu a teakového masivu, esence v horní části a druhé v dolní části. Pevný a bezpečný zápas, poskytující zvláštní eleganci a barevnou živost s veselým propletením zrn s vždy odlišnými odstíny, které produkují jedinečné umyvadla. Krása tohoto objektu se vyznačuje svou asymetrií a harmonií setkáním různých tvarů a dřevité podstaty.

Sídlo

Nippo Junction

Sídlo Sídlo společnosti Nippo je postaveno na vícevrstvém křižovatce městské infrastruktury, dálnice a parku. Nippo je přední společnost v oblasti výstavby silnic. Oni definují Michi, což znamená "street" v japonštině, jako základ jejich konceptu designu jako "co spojuje různé komponenty". Michi propojuje budovu s městským kontextem a také propojuje jednotlivé pracovní prostory. Michi byl vylepšen, aby vytvořil kreativní spojení a realizoval Junction Place jedinečné pracoviště možné pouze zde v Nippo.