Designový Časopis
Designový Časopis
Nábytek

ChuangHua Tracery

Nábytek ChuangHua Kružba vhodná pro domácí dekory, komerční prostory, hotel nebo studio, které svou podstatou inspirovalo vzorem čínských okenních mříží ChuangHua. Pomocí technologie ohýbání plechů a lakování práškovou barvou v živém načervenalém odstínu vyzařuje čistě bílá barva, která osvětluje jeho slavnostní vzhled, díky čemuž je bez kovového obrazu tvrdého, chladného a těžkého. Esteticky jednoduchý čistý a elegantní ve svém strukturálním tvaru navržený, když světlo prochází laserovým řezacím vzorem kružby, stín promítl na okolní stěnu a podlahu, která ukazuje záblesk krásy.

Vzdělávací Hračka

GrowForest

Vzdělávací Hračka Pomáhat dětem pochopit cíle udržitelného rozvoje života na zemi, ochranu, zachování a obnovu lesního hospodářství. Stromy jsou identické s tchajwanskými domácími dřevinami akátu, kadidla, cedru, tochigi, jedle z Tchaj-wanu, gáfru a asijské jedle. Teplý nádech dřevěné textury, jedinečná vůně každého druhu stromu a výškový terén pro různé druhy stromů. Ilustrovaná kniha příběhů pomáhá dětem hluboce zakořenit koncept ochrany lesů, učení rozdílů mezi tchajwanskými druhy stromů a koncept ochrany lesů s obrázkovou knihou.

Svatební Kaple

Cloud of Luster

Svatební Kaple Cloud of luster je svatební kaple umístěná uvnitř sálu pro svatební obřad ve městě Himeji v Japonsku. Design se snaží převést ducha moderního svatebního obřadu do fyzického prostoru. Kaple je celá bílá, mrakový tvar obalený téměř úplně zakřiveným sklem, který ji otevírá do okolní zahrady a vodní nádrže. Sloupy jsou zakončeny hyperbolickým kapitálem jako hlavy, které je hladce spojují s minimalistickým stropem. Kaple soklu na straně pánve je hyperbolická křivka, která umožňuje, aby se celá struktura objevila, jako by se vznášela na vodě a zvýrazňovala její lehkost.

Lékárna

The Cutting Edge

Lékárna Řezací Edge je lékárna související se sousední Daiichi General Hospital v Himeji City, Japonsko. V tomto typu lékáren nemá klient přímý přístup k produktům jako v maloobchodním typu; spíše jeho léky připraví na zahradě lékárník po předložení lékařského předpisu. Tato nová budova byla navržena tak, aby propagovala image nemocnice zavedením high-tech ostrého obrazu v souladu s vyspělou lékařskou technologií. Výsledkem je bílý minimalistický, ale plně funkční prostor.

Vlajkový Obchod

WADA Sports

Vlajkový Obchod Na oslavu svého 30. výročí se společnost WADA Sports přemísťuje do nově vybudovaného sídla a vlajkového obchodu. Vnitřek obchodu má obrovskou eliptickou kovovou strukturu podpírající budovu. Pod eliptickou strukturou jsou produkty rakety zarovnány ve speciálně navrženém příslušenství. Rakety jsou uspořádány do série a snadno se s nimi manipuluje. Eliptický tvar je používán jako ukázka různých cenných historických a moderních raket shromážděných z celé země a transformujících interiér obchodu na muzeum raket.

Kancelář

The Duplicated Edge

Kancelář Duplikovaná hrana je design pro Toshin Satellite Preparatory School v japonském Kawanishi. Škola chtěla novou recepci, konzultační a konferenční prostory v úzké místnosti o rozloze 110 m² s nízkým stropem. Tento návrh navrhuje otevřený prostor označený ostrým trojúhelníkovým příjmem a čítačem informací rozdělujícím prostor na funkční entity. Čítač je zakryt v postupně stoupající bílé kovové desce. Tato kombinace je duplikována zrcadly v zadní stěně a reflexními hliníkovými panely na stropě, které rozšiřují prostor do širších rozměrů.