Designový Časopis
Designový Časopis
Knihovna

Amheba

Knihovna Organická knihovna s názvem Amheba je poháněna algoritmem, který obsahuje proměnné parametry a sadu pravidel. Pro odlehčení struktury se používá koncepce topologické optimalizace. Díky precizní logice skládačky je možné ji kdykoli rozložit a přenést. Jedna osoba je schopna nosit po kusech a sestavit 2,5 metrů dlouhou strukturu. K realizaci byla použita technologie digitální výroby. Celý proces byl řízen pouze v počítačích. Technická dokumentace nebyla nutná. Data byla odeslána do 3osého CNC stroje. Výsledkem celého procesu je lehká struktura.

Veřejná Oblast

Quadrant Arcade

Veřejná Oblast Pasáž třídy II uvedená na seznamu byla přeměněna na příjemnou pouliční přítomnost uspořádáním správného světla na správném místě. Obecně se okolní osvětlení používá holisticky a jeho účinky jsou hierarchicky uspořádány, aby se dosáhlo variací ve vzorcích světla, které vytvářejí zájem a podporují zvýšené využívání prostoru. Strategické začlenění pro návrh a umístění přívěsu dynamického prvku bylo řízeno společně s umělcem tak, aby se vizuální efekty zdály jemnější než ohromující. S blednutím denního světla je elegantní struktura zvýrazněna rytmem elektrického osvětlení.

Design Instalace Umění

Kasane no Irome - Piling up Colors

Design Instalace Umění Návrh instalace japonského tance. Japonci hromadí barvy od dávných dob, aby vyjadřovali posvátné věci. Rovněž se hromadí papír čtvercovými siluetami jako věc představující posvátnou hloubku. Nakamura Kazunobu navrhl prostor, který mění atmosféru změnou na různé barvy s takovým čtvercovým „hromaděním“ jako motivem. Panely létající ve vzduchu centrujícím na tanečníky pokrývají oblohu nad jevištním prostorem a zobrazují vzhled světla procházejícího prostorem, který bez panelů není vidět.

Umělecké Instalace Design

Hand down the Tale of the HEIKE

Umělecké Instalace Design Trojrozměrný design jeviště s využitím celého prostoru jeviště. Toužíme po novém japonském tanci, a to je design jevištního umění, které se zaměřilo na ideální formu současného japonského tance. Na rozdíl od tradičního japonského tance dvourozměrného scénického umění, trojrozměrného designu, který využívá výhod celého prostoru jeviště.

Renovace Hotelu

Renovated Fisherman's House

Renovace Hotelu Hotel SIXX se nachází ve vesnici Houhai v zálivu Haitang v Sanya. Jižní moře Číny je 10 metrů před hotelem a Houhai je známý jako ráj surfařů v Číně. Architekt přeměnil původní třípodlažní budovu, která se léta slouží místní rodině rybářů, na letovisko s tématem surfování, a to posílením staré struktury a rekonstrukcí vnitřního prostoru.

Rozkládací Stůl

Lido

Rozkládací Stůl Lido se složí do malé obdélníkové krabice. Když je složený, slouží jako úložný box pro drobné předměty. Pokud zvednou boční desky, vyčnívají kloubové nohy z krabice a Lido se přemění na čajový stolek nebo malý stůl. Podobně, pokud zcela rozloží boční desky na obou stranách, přemění se na velký stůl, přičemž horní deska má šířku 75 Cm. Tento stůl lze použít jako jídelní stůl, zejména v Koreji a Japonsku, kde sedění na podlaze při jídle je běžnou kulturou.

Návrhář dne

Nejlepší světoví návrháři, umělci a architekti.

Dobrý design si zaslouží velké uznání. Každý den nás potěšují úžasní návrháři, kteří vytvářejí originální a inovativní návrhy, úžasnou architekturu, stylovou módu a kreativní grafiku. Dnes vám představujeme jednoho z největších světových designérů. Objednejte si dnes oceňované portfolio návrhů a získejte každodenní inspiraci pro design.