Designový Časopis
Designový Časopis
Lékařská Kosmetika

Chun Shi

Lékařská Kosmetika Koncepce designu tohoto projektu je „klinika na rozdíl od kliniky“ a byla inspirována několika malými, ale krásnými uměleckými galeriemi a designéři doufají, že tato lékařská klinika má temperament galerie. Tímto způsobem mohou hosté cítit elegantní krásu a uvolněnou atmosféru, nikoli stresující klinické prostředí. Ke vchodu přidali baldachýn a nekonečný okrajový bazén. Bazén vizuálně spojuje s jezerem a odráží architekturu a denní světlo, přitahuje hosty.

Přívěsek

Taq Kasra

Přívěsek Taq Kasra, což znamená kasra arch, je mementem království Sasani, které je nyní v Iráku. Tento přívěsek inspirovaný geometrií Taq kasry a velikostí bývalých svrchovaností, které byly ve své struktuře a subjektivismu, byl použit v této architektonické metodě k vytvoření tohoto étosu. Nejdůležitějším atributem je moderní design, díky kterému se z něj stal kus se zřetelným pohledem, takže z bočního pohledu vypadá jako tunel a přináší subjektivismus a tvoří čelní pohled, který vytvořil klenutý prostor.

Konferenční Stolek

Planck

Konferenční Stolek Stůl je vyroben z různých kusů překližky, které jsou slepeny pod tlakem. Povrchy jsou pískovány a opatřeny závity matným a velmi silným lakem. Existují 2 úrovně - protože vnitřek stolu je dutý - což je velmi praktické pro umisťování časopisů nebo přehozů. Pod stolem jsou zabudovány kulky. Mezera mezi podlahou a stolem je tedy velmi malá, ale zároveň se snadno pohybuje. Způsob, jakým je překližka používána (svisle), ji dělá velmi silnou.

Obchodní Salonek

Rublev

Obchodní Salonek Design salonu je inspirován ruským konstruktivismem, Tatlinskou věží a ruskou kulturou. Věže ve tvaru unie se používají jako poutače v salonu, což vytváří různé prostory v salonu jako určitý druh územního plánování. Díky kulatým kopulím je salonek pohodlnou oblastí s různými zónami o celkové kapacitě 460 míst. Tato oblast je vidět s různými druhy sezení, pro stolování; pracovní; pohodlí a relaxaci. Kulaté světelné kopule umístěné ve zvlněném stropě mají dynamické osvětlení, které se během dne mění.

Bytový Dům

SV Villa

Bytový Dům SV Villa premise má žít ve městě s výsadami krajiny i moderním designem. Místo s neporovnatelným výhledem na město Barcelona, Montjuic Mountain a Středozemní moře v pozadí vytváří nevšední světelné podmínky. Dům se zaměřuje na místní materiály a tradiční výrobní metody při zachování vysoké úrovně estetiky. Je to dům, který má citlivost a respekt k jeho webu

Balené Koktejly

Boho Ras

Balené Koktejly Boho Ras prodává balené koktejly vyrobené z nejlepších místních indických lihovin. Produkt nese českou atmosféru, která zachycuje netradiční umělecký životní styl a vizuální podoba produktu je abstraktním vyobrazením bzučení, které spotřebitel dostane po pití koktejlu. Dokonale se podařilo dosáhnout středu, kde se setkávají globální a místní, kde se spojují a vytvářejí pro produkt Glocal vibe. Boho Ras prodává čisté lihoviny ve 200ml lahvích a balené koktejly ve 200ml a 750ml lahvích.