Designový Časopis
Designový Časopis
Restaurace

100 Bites Dessert

Restaurace Vezmeme-li sousto jako designové téma, grafické portréty, modely zubů, vizuály hlavy celebrit, to vše jsou klíčové prvky, které stimulují chuťové pohárky každého zákazníka. Od ozdobného hnědého a bílého grafického stropu, přes bílou super grafickou zeď až po úhledně uspořádanou zobrazovací stěnu produktu, spolu se 100 kousacími ikonami představujícími různá desetiletí.

Firemní Design

Vivifying Minimalism

Firemní Design Výstupem bylo vytvoření moderního prostoru, který přizpůsobuje terapie založené na pokročilé technologii a zároveň nabízí klasické lázeňské procedury. Výsledným návrhem bylo vytvoření dynamického prostoru, který emituje askezi vědeckých laboratoří a zároveň přidá známé konotace teplých klasických interiérů. Inspirace pro pozemní lobby pocházela z filozofie zenu a dyadické povahy vesmíru. Bílý lavaplaster naznačující klinický bílý a vědecký důvod, čokoládově hnědý z klasických palet, naznačující vkusné konotace lidských tužeb.

Lékařské Centrum

Neo Derm The Center

Lékařské Centrum Je navržen tak, aby rezonoval s tématem linií, a zvýraznění vápno v barvě je dostačující k tomu, aby předvedlo stručnou a energetickou konstrukci tohoto konkrétního centra péče o pleť. Paprsky bílých honosných linií vedou napříč bílým stropem a dynamicky zasahují do okolního prostoru. Relaxační zóna sousedící s recepcí je nastavena na limetkový na limetkový barevný tón od nábytku po koberec, který zdůrazňuje mladou a omlazenou esenci značky prostřednictvím přehledu přístavu Victoria.

Výstavní A Jednací Prostor

All Love in Town Sales Center

Výstavní A Jednací Prostor Komerční prostor by také mohl být oblastí podnikání zaměřenou na podnikání plnou umění a estetiky, stejně jako divadlo a muzeum. Jen málo designérů si nikdy nemyslelo, že intenzivní kombinace lidí a okolí je tak nezbytná, než jsme kdy očekávali. Vytvořili jsme vnitřní prostor, který udeřil akord s lidmi při vstupu do něj tím, že co nejvíce využívají levné materiály - žárovky, Ping Pong a vánoční ozdobné koule. Vynesl legendu o prodeji nemovitostí dokončením prodejních úkolů ve třech měsíce v té době v celém průmyslu kvůli výraznému designu.

Prsten

Moon Curve

Prsten Přirozený svět je v neustálém pohybu, protože udržuje rovnováhu mezi řádem a chaosem. Dobrý design je vytvořen ze stejného napětí. Její vlastnosti síly, krásy a dynamiky pramení ze schopnosti umělce zůstat otevřeným těmto protikladům během aktu stvoření. Hotový kus je součtem nespočet možností, které umělec dělá. Všechna myšlenka a žádný pocit povedou k práci, která je tuhá a chladná, zatímco veškerý pocit a žádná kontrola přináší práci, která se nedokáže vyjádřit. Propletení těchto dvou bude výrazem samotného tance života.

Lampa

Capsule Lamp

Lampa Lampa byla původně navržena pro značku dětského oblečení. Inspirace pochází z hraček v kapslích, které děti získávají z prodejních automatů obvykle umístěných v prodejnách. Když se podíváme na lampu, uvidíme spoustu barevných hraček v kapslích, z nichž každá má přání a potěšení, které probudí mladistvou duši. Počet tobolek může být upraven a obsah může být vyměněn, jak se vám líbí. Od každodenních drobností až po speciální dekorace se každý předmět, který vložíte do kapslí, stane jedinečným příběhem, který krystalizuje váš život a stav mysli v určitý čas.