Designový Časopis
Designový Časopis
Design Interiéru Kavárny

Quaint and Quirky

Design Interiéru Kavárny Quaint & Quirky Dessert House je projekt, který ukazuje moderní moderní atmosféru s nádechem přírody, která přesně odráží lahodné pochoutky. Tým chce vytvořit místo, které je skutečně jedinečné, a pro inspiraci hledali ptačí hnízdo. Koncept pak ožil prostřednictvím kolekce sedacích lusků, které slouží jako ústřední rys prostoru. Živá struktura a barvy všech lusků sdílejí pomoc k vytvoření pocitu uniformity, který spojuje zemi a mezipatro, i když dávají atmosféře dojem poutavosti.

Design Interiéru Kavárny

& Dough

Design Interiéru Kavárny Klient má centrálu v Japonsku s 1300 obchody se šiškami a Dough je kavárna, která se nově vyvíjí a je prvním obchodem, který slavnostně otevírá. Zdůraznili jsme sílu, kterou může náš klient poskytnout, a promítli jsme je do návrhů. S využitím síly našeho klienta je jedním z prvních charakteristických bodů této kavárny vztah mezi nákupním pultem a kuchyní. Nastavením zdi a vyváženého okna s křídly je náš klient v tomto provozním stylu dobrý, díky němuž budou zákazníci plynulejší.

Restaurace

La Boca Centro

Restaurace La Boca Centro je tříletý barový a jídelní sál, jehož cílem je pěstovat kulturní výměny pod tématem španělské a japonské kuchyně. Při návštěvě rušné Barcelony inspirovaly naše návrhy krásné přidání města a interakce s veselými, velkorysými lidmi v Katalánsku. Spíše než abychom trvali na úplné reprodukci, zaměřili jsme se na částečnou lokalizaci, abychom zachytili originalitu.

Bar Restaurace

IL MARE

Bar Restaurace V této restauraci jsme přijali koncept „střih a vložení“. Aby bylo možné provozovat více restaurací, je neocenitelné používat jemné kousky proteanských kombinací. Například obloukovitě tvarovaný tvar, který spojuje sloup se stropem, se stane jedním kusem designu a jistě půjde dobře nad lavičku nebo barový pult. To samozřejmě může být použito pouze jako rozdělení atmosféry. Ve skutečnosti již byly dokončeny další tři restaurace a tento „design s možností vyjmout a vložit“ má příznivý účinek.

Restaurace

George

Restaurace Pojem George je "stolování navržené spolu s klientovými vzpomínkami". Je to místo, kde si lidé mohou příležitostně užívat každodenních událostí, jako jsou jídlo a pití, oslavovat americkou kulturu a historii moderní architektury, když klient žil v New Yorku. Proto je restaurace jako celek postavena na obrázku památkové restaurace v New Yorku, další budovy se postupně vytvářejí a ukazují smysl pro historické pozadí. Jedná se o začlenění výše uvedeného konceptu a podařilo se nám maximalizovat potenciál této budovy.

Design Interiéru

CRONUS

Design Interiéru Bar tohoto člena se zaměřuje na vedoucí pracovníky, kteří chtějí strávit stylové městské noci. Je samozřejmé, že se budete cítit něčím zvláštním a výjimečným pro ty, kteří se chtějí stát členem a kteří jsou ochotni tento bar používat. A co víc, jakmile začnete používat zde, použitelnost a pohodlí budou mít pro provozní formulář velký význam. Možná se vám zdá, že tyto dva výše zmíněné aspekty jsou docela podivné, a dát ten pravý nádech, byla naše výzva. Ve skutečnosti byly tyto „dva aspekty“ klíčovým slovem pro navrhování tohoto barového salonu.