Designový Časopis
Designový Časopis
Veřejné Umění

Flow With The Sprit Of Water

Veřejné Umění Komunitní prostředí je často znečištěno interpersonálními a intraosobními disonancemi svých obyvatel, což má za následek viditelný a neviditelný chaos v okolí. Nevědomý účinek této poruchy spočívá v tom, že obyvatelé upadají do neklidu. Tato obvyklá a cyklická agitace ovlivňuje tělo, mysl a ducha. Sochařský průvodce, ženich, očišťuje a posiluje pozitivní „čchi“ prostoru a zaměřuje se na příjemné a mírové výsledky. S jemným posunem v jejich prostředí je veřejnost vedena k rovnováze mezi jejich vnitřní a vnější realitou.

Název projektu : Flow With The Sprit Of Water, Jméno designérů : Iutian Tsai, Jméno klienta : Chang yih hi-tech industrial park.

Flow With The Sprit Of Water Veřejné Umění

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.