Designový Časopis
Designový Časopis
Křišťálové Světlo Sochařství

Grain and Fire Portal

Křišťálové Světlo Sochařství Tato organická lehká socha, která se skládá ze dřeva a křemenného křišťálu, používá dřevo pocházející z udržitelného zdroje z rezervní zásoby stárlého teakového dřeva. Po desetiletí zvětralé sluncem, větrem a deštěm je dřevo ručně tvarováno, broušeno, spáleno a dokončeno do nádoby pro držení LED osvětlení a použití křemenných krystalů jako přirozeného difuzéru. V každé soše jsou použity 100% přírodní nezměněné křemenné krystaly a jsou staré přibližně 280 milionů let. Používají se různé techniky povrchové úpravy dřeva, včetně metody Shou Sugi Ban, při které se používá oheň k zachování a kontrastní barvě.

Osvětlení

Capsule

Osvětlení Tvar lampy Capsule opakuje podobu tobolek, které jsou v moderním světě tak rozšířené: léky, architektonické struktury, kosmické lodě, termosky, trubice, časové tobolky, které přenášejí zprávy potomkům po mnoho desetiletí. Může být dvou typů: standardní a protáhlý. Lampy jsou k dispozici v několika barvách s různým stupněm průhlednosti. Vázání nylonovými lany dodává lampě ruční efekt. Jeho univerzální podoba měla určovat jednoduchost výroby a hromadnou výrobu. Hlavní výhodou je úspora ve výrobním procesu lampy.

Pavilon

ResoNet Sinan Mansions

Pavilon Pavilon ResoNet je pověřen společností Sinan Mansions v Šanghaji na oslavu čínského nového roku 2017. Skládá se z dočasného pavilonu plus interaktivního LED světla „rezonetu“ připevněného na vnitřní povrch. Využívá techniky Low-Fi k vizualizaci rezonančních frekvencí přirozeného prostředí prostřednictvím interakce veřejnosti a okolních prvků detekovaných sítí LED. Pavilon osvětluje veřejnou sféru v reakci na vibrační podněty. Kromě návštěvníků mohou přijít na přání Jarního festivalu, lze je také použít jako divadelní jeviště.

Servisní Kancelář

Miyajima Insurance

Servisní Kancelář Koncepce projektu je „propojit kancelář s městem“ s využitím životního prostředí. Místo se nachází na místě, kde je přehled města. K dosažení tohoto cíle jsou přijaty prostory ve tvaru tunelu, které prochází od vstupní brány až po konec kancelářských prostor. Linie stropního dřeva a černá mezera, která je osazena světly a klimatizačními zařízeními, zdůrazňují směr do města.

Křeslo

Lollipop

Křeslo Křeslo Lollipop je kombinací neobvyklých tvarů a módních barev. Jeho siluety a barevné prvky musely vypadat vzdáleně jako bonbóny, ale zároveň se křeslo mělo hodit do interiérů různých stylů. Tvar chupa-chupů tvořil základ opěrek a opěradlo a sedák jsou vyráběny ve formě klasických bonbónů. Křeslo Lollipop je vytvořeno pro lidi, kteří mají rádi odvážná rozhodnutí a módu, ale nechtějí se vzdát funkčnosti a pohodlí.

Čalouněné Akustické Panely

University of Melbourne - Arts West

Čalouněné Akustické Panely Naším úkolem bylo dodávat a instalovat velké množství akustických panelů zabalených do tkaniny různých velikostí, úhlů a tvarů. Počáteční prototypy změnily jak konstrukci, tak fyzický způsob instalace a zavěšení těchto panelů od stěn, stropů a spodní strany schodišť. V tuto chvíli jsme si uvědomili, že současné proprietární závěsné systémy pro stropní panely nejsou pro naše potřeby přiměřené a navrhujeme vlastní.