Designový Časopis
Designový Časopis
Cover For Menu

Magnetic menu

Cover For Menu Několik plastových průhledných fólií spojených s magnety, které slouží jako perfektní obal pro různé typy tištěných materiálů. Snadné použití. Snadná výroba a údržba. Dlouhodobý produkt, který šetří čas, peníze, suroviny. Přátelský k životnímu prostředí. Snadno přizpůsobitelný pro různé účely. Ideální použití v restauracích jako kryt menu. Když vám číšník přinese pouze jednu stránku s ovocnými koktejly a pouze jednu stránku s dorty pro vašeho přítele, je to téměř jako přizpůsobené nabídky vytvořené právě pro vás.

Dvd Box

Paths of Light

Dvd Box Nejlepší způsob, jak uspořádat krátkou animaci Paths of Light od Ziny Caramelo, bylo zajistit, aby na DVD bylo krásné pouzdro. Obal vypadá, že byl vytržen z lesa a vytvarován do podoby CD. Na vnější straně jsou vidět různé linie, téměř se objevují jako malé stromy vyrůstající po boku skříně. Dřevěný exteriér také pomáhá dát mu extrémně naturalistický vzhled. Paths of Light je extrémní aktualizace z mnoha případů, které se na CD objevily v 90. letech 20. století a které obvykle obsahovaly základní plast s papírovým obalem, který obsah vysvětloval uvnitř (text JD Munro).

Design Webových Stránek

Trionn Design

Design Webových Stránek Bílé plátno poskytuje ideální zázemí, na kterém lze stavět. Kombinace sladké sladké barvy poskytuje dokonalý prvek poutavý pozornost, který přitahuje diváka. Kombinace patkových a bezpatkových písem a váhy a barev vytváří opojnou směs, která láká diváka k prozkoumání. HTML5 webová stránka s paralaxou s responzivní, máme vlastní design vektorových postav zaměstnanců. jeho jedinečný design s jasnou barvou s příjemnými a hladkými animacemi.

Pivo Vzorník Barev

Beertone

Pivo Vzorník Barev Beertone je první referenční příručka pro pivo založená na různých barvách piva, prezentovaná ve skleněném ventilátoru. Pro první vydání jsme shromáždili informace od 202 různých švýcarských piv, kteří cestovali po zemi, z východu na západ, ze severu na jih. Celý proces zabral hodně času a podrobnou logistiku, ale díky výsledkům těchto dvou vášní jsme velmi hrdí a další vydání jsou již naplánována. Na zdraví!

Identita Značky

SATA | BIA - Blue Islands Açor

Identita Značky BIA je symbolem místního ptáka Atlantského nebe, který létá nad myšlenkami a sny nad zeměmi, pilotem přírody, který přenáší lidi, vzpomínky, podnikání a společnosti. Na SATA bude BIA vždy symbolizovat spojení devíti ostrovů souostroví v jedné atlantické výzvě: vezměte jméno Azor na svět a přiveďte svět na Azorské ostrovy. BIA - Blue Islands Açor - nově objevený pták, přímočarý, inspirovaný futurismem prototypů, postavený na svém jedinečném genetickém kódu, asymetrický, zřetelný a barevný jako devět ostrovů Azor.

Digitální Interaktivní Časopis

DesignSoul Digital Magazine

Digitální Interaktivní Časopis Časopis Filli Boya Design Soul Magazine vysvětluje čtenářům význam barev v našich životech odlišným a příjemným způsobem. Obsah Design Soul obsahuje širokou oblast od módy po umění; od dekorace po osobní péči; od sportu po technologii a dokonce od jídla a pití po knihy. Kromě slavných a zajímavých portrétů, analýz, nejnovějších technologií a rozhovorů obsahuje časopis také zajímavý obsah, videa a hudbu. Časopis Filli Boya Design Soul je publikován čtvrtletně na iPadu, iPhonu a Androidu.