Designový Časopis
Designový Časopis
Otvírák Na Dopisy

Memento

Otvírák Na Dopisy Vše začíná vděčným. Řada otvíráků dopisů, která odráží povolání: Memento není jen sada nástrojů, ale také řada objektů, které vyjadřují vděčnost a pocity uživatele. Díky sémantice produktů a jednoduchým obrázkům různých profesí, návrhy a jedinečné způsoby, jak se každý kus Memento používá, poskytují uživateli různé upřímné zážitky.

Japonská Restaurace A Bar

Dongshang

Japonská Restaurace A Bar Dongshang je japonská restaurace a bar v Pekingu, který se skládá z bambusu v různých formách a velikostech. Vize projektu spočívala v vytvoření jedinečného prostředí restaurace propojením japonské estetiky s prvky čínské kultury. Tradiční materiál se silným napojením na umění a řemesla obou zemí pokrývá stěny a stropy a vytváří tak intimní prostředí. Přírodní a udržitelný materiál symbolizuje anti-urbanistickou filozofii čínského klasického příběhu, Sedm mudrců bambusového háje a interiér evokuje pocit stolování v bambusovém háji.

Křeslo

Osker

Křeslo Osker vás okamžitě zve, abyste si sedli a relaxovali. Toto křeslo má velmi výrazný a zakřivený design poskytující charakteristické vlastnosti, jako jsou dokonale vytvořené dřevěné truhlářské výrobky, kožené područky a odpružení. Mnoho detailů a použití vysoce kvalitních materiálů: kůže a masivní dřevo zaručují moderní a nadčasový design.

Dům

Zen Mood

Dům Zen Mood je koncepční projekt zaměřený na 3 klíčové faktory: Minimalismus, přizpůsobivost a estetika. Jednotlivé segmenty jsou připojeny a vytvářejí různé tvary a použití: lze generovat domy, kanceláře nebo showroomy pomocí dvou formátů. Každý modul byl navržen s rozměry 3,20 x 6,00 m uspořádanými v 19 m² v 01 nebo 02 podlažích. Přepravu zajišťují převážně nákladní vozidla, lze ji také dodat a nainstalovat během jednoho dne. Jedná se o jedinečný moderní design, který vytváří jednoduché, živé a kreativní prostory umožněné čistou a industrializovanou konstruktivní metodou.

Wayfinding Systém

Airport Bremen

Wayfinding Systém Vysoce kontrastní moderní design a jasné informace Hirarchie odlišuje nový systém. Orientační systém funguje rychle a pozitivně přispěje ke kvalitě služeb, které letiště nabízejí. Nejdůležitější prostředky vedle použití nového písma, výrazného prvku šipky zavedení různých, vysoce kontrastních barev. Jednalo se zejména o funkční a psychologické aspekty, jako je dobrá viditelnost, čitelnost a záznam informací bez bariér. Používají se nové hliníkové pouzdra s moderním, optimalizovaným osvětlením LED. Byly přidány signage věže.

Umyvadlový Nábytek

Eva

Umyvadlový Nábytek Inspirace designéra vycházela z minimálního designu a jeho použití jako tichého, ale osvěžujícího prvku do koupelnového prostoru. Vyplývalo z výzkumu architektonických forem a jednoduchého geometrického objemu. Umyvadlo by mohlo být potenciálně prvkem, který definuje různé prostory kolem a současně středovým bodem do prostoru. Je velmi snadno použitelný, čistý a odolný také. Existuje několik variant, včetně samostatného, sedacího stolu a nástěnného stolu, jakož i jednoduchého nebo dvojitého dřezu. Varianty barev (barvy RAL) pomohou integrovat design do prostoru.