Designový Časopis
Designový Časopis
Japonská Restaurace

Moritomi

Japonská Restaurace Přemístění Moritomi, restaurace nabízející japonskou kuchyni, vedle světového dědictví Hrad Himeji zkoumá vztahy mezi materialitou, tvarem a tradičním architektonickým výkladem. Nový prostor se snaží reprodukovat vzor opevnění hradního kamene v různých materiálech včetně hrubých a leštěných kamenů, oceli potažené oxidem černého a rohoží tatami. Hradní příkop představuje podlaha z malých pryskyřičně potažených štěrků. Dvě barvy, bílá a černá, teče jako voda z vnějšku a přecházejí přes vstupní dveře zdobené dřevěnou mříží do přijímací haly.

Veřejné Sochařství

Bubble Forest

Veřejné Sochařství Bubble Forest je veřejná socha vyrobená z kyselinovzdorné nerezové oceli. Je osvětlena programovatelnými LED žárovkami RGB, které umožňují sochařství, když slunce zapadá, velkolepá metamorfóza. Byl vytvořen jako odraz schopnosti rostlin produkovat kyslík. Titulní les se skládá z 18 ocelových stonků / kmenů končících korunami ve formě kulovitých konstrukcí představujících jednu vzduchovou bublinu. Bubble Forest se vztahuje na suchozemskou flóru i na ni známou ze dna jezer, moří a oceánů

Rodinné Sídlo

Sleeve House

Rodinné Sídlo Tento skutečně jedinečný domov navrhl známý architekt a učenec Adam Dayem a nedávno získal druhé místo v americké soutěži Budova roku američtí architekti. Lázeňský dům 3-BR / 2,5 je umístěn na otevřených zvlněných loukách, v prostředí, které poskytuje soukromí, dramatické výhledy do údolí a na hory. Jakkoli je to záhadné, struktura je koncipována schematicky jako dva protínající se rukávové svazky. Trvale udržitelné zuhelnatělé dřevěné fasády dávají domu drsnou, zvětralou texturu a moderní interpretaci starých stodol v údolí Hudson Valley.

Kufr Udržitelnosti

Rhita

Kufr Udržitelnosti Montáž a demontáž navržená z důvodu udržitelnosti. S navrženým systémem inovativní konstrukce závěsu bylo sníženo 70 procent dílů, žádné lepidlo nebo nýt pro fixaci, žádné šití vnitřního obložení, což usnadňuje opravu a zmenšuje 33 procent objemu nákladu, případně rozšiřuje kufr životní cyklus. Všechny díly lze zakoupit jednotlivě, pro přizpůsobení vlastního kufru nebo výměnu dílů, není třeba vracet kufr do opravárenského centra, šetří čas a snižuje uhlíkovou stopu při přepravě.

Venkovní Kovová Židle

Tomeo

Venkovní Kovová Židle Během 60. let vyvinuli vizionáři první plastový nábytek. Talent designérů spojený s všestranností látky vedl k její nezbytnosti. Návrháři i spotřebitelé na to začali být závislí. Dnes známe jeho nebezpečí pro životní prostředí. Terasy restaurace stále zůstávají plné plastových židlí. Je to proto, že trh nabízí jen malou alternativu. Svět designu zůstává řídce osídlen výrobci ocelového nábytku, někdy i znovu publikovat návrhy z konce 19. století ... Zde přichází zrození Tomeo: moderní, lehká a stohovatelná ocelová židle.

Umělecký Prostor

Surely

Umělecký Prostor Jedná se o umění, příležitostné a maloobchodní, to vše se spojuje do jednoho prostoru. Od architektury, která je v zemi provozovaná továrna na oděvní háčky. Celá budova si zachovává skvrnitou texturu zdi, protože vrstva vrstvy prostoru vytváří odlišný kontrast s vnější stranou a také vytváří prostorový zážitek. Opusťte příliš tvrdou výzdobu, pro zobrazení použijte jemnou ozdobu, která vytvořila relaxační pocit. Kontrast mezi tvorbou a ranou fází je flexibilnější pro udržitelný rozvoj vesmíru v budoucnosti.