Designový Časopis
Designový Časopis
Vizuální Komunikace

Plates

Vizuální Komunikace Aby demonstrovali různá oddělení železářství, Didyk Pictures přišel s myšlenkou představit je jako několik desek s různými hardwarovými objekty na nich, sloužících v restauraci. Bílé pozadí a bílé nádobí pomáhají zvýraznit obsluhované objekty a usnadňují návštěvníkům obchodu najít určité oddělení. Obrázky byly také použity na billboardech a plakátech 6x3 metrů ve veřejné dopravě po celém Estonsku. Bílé pozadí a jednoduché složení umožňují, aby tuto reklamní zprávu vnímal i člověk v projíždějícím autě.

Název projektu : Plates, Jméno designérů : Sergei Didyk, Jméno klienta : Didyk Pictures.

Plates Vizuální Komunikace

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.