Designový Časopis
Designový Časopis
Robot Pro Péči O Domácí Mazlíčky

Puro

Robot Pro Péči O Domácí Mazlíčky Cílem designéra bylo vyřešit problémy v chovech psů pro 1 osobu. Úzkostné poruchy psích zvířat a fyziologické problémy mají kořeny z dlouhodobé nepřítomnosti domovníků. Pečovatelé sdíleli životní prostředí se svými společenskými zvířaty kvůli svým malým obývacím prostorům, což způsobovalo hygienické problémy. Návrhář, inspirovaný bolestivými body, přišel s pečovatelským robotem, který 1. hraje a spolupracuje se společenskými zvířaty házením dobrot, 2. čistí prach a drobky po vnitřních činnostech a 3. přijímá pachy a vlasy, když společenská zvířata berou odpočinek.

Chaise Lounge Concept

Dhyan

Chaise Lounge Concept Koncept salonu Dyhan kombinuje moderní design s tradičními východními myšlenkami a principy vnitřního míru spojením s přírodou. Dhyan (Sanskrit: meditovat) používá Lingam jako inspiraci formy a strom Bodhi a japonské zahrady jako základ modulů konceptu a transformuje východní filozofie do různých konfigurací, což uživateli umožňuje zvolit si cestu k zen / relaxaci. Režim vodní jezírko obklopuje uživatele vodopádem a jezírkem, zatímco zahradní režim obklopuje uživatele zelení. Standardní režim obsahuje úložné prostory pod platformou, která funguje jako police.

Bytové Jednotky

The Square

Bytové Jednotky Myšlenkou designu bylo studovat architektonické vztahy mezi různými tvary, které se vytvářejí jako pohyblivé jednotky. Projekt se skládá ze 6 jednotek, z nichž každá je 2 přepravní kontejnery připevněné přes sebe a vytvářející hmotu tvaru L. Tyto jednotky tvaru L jsou upevněny v překrývajících se pozicích a vytvářejí Prázdnoty a Pevnost, aby poskytovaly pocit pohybu a poskytovaly dostatečné denní světlo a dobré větrání. životní prostředí. Hlavním cílem návrhu bylo vytvořit malý dům pro ty, kteří tráví noc v ulicích bez domova nebo přístřeší.

Podcast

News app

Podcast News je žádost o rozhovor pro zvukové informace. Inspirován je plochý design Apple iOS s ilustracemi pro ilustraci informačních bloků. Vizuálně má pozadí elektrickou modrou barvu, aby bylo možné bloky vyniknout. Existuje jen velmi málo grafických prvků, cílem je usnadnit používání aplikace bez rozptylování uživatele nebo jeho ztráty.

3D Kontrola Přístupu K Rozpoznávání Tváří

Ezalor

3D Kontrola Přístupu K Rozpoznávání Tváří Seznamte se se systémem řízení přístupu s více senzory a kamerami, Ezalor. Algoritmy a místní počítače jsou navrženy pro ochranu soukromí. Technologie zabraňující spoofingu na finanční úrovni zabraňuje falešným maskám. Měkké reflexní osvětlení přináší pohodlí. V mžiku oka mají uživatelé snadný přístup k místu, které milují. Její bezdotykové ověření zajišťuje hygienu.

Čínská Restaurace

Ben Ran

Čínská Restaurace Ben Ran je umělecky harmonická čínská restaurace, která se nachází v luxusním hotelu, Vangohh Eminent, Malajsie. Návrhář aplikuje introvertní a stručnost technik orientálního stylu, aby vytvořil skutečný vkus, kulturu a duši restaurace. Je to symbol mentální jasnosti, opuštění prosperujícího a dosažení přirozeného a jednoduchého návratu k původní mysli. Interiér je přirozený a dokonalý. Použitím antického konceptu také synchronicita s názvem restaurace Ben Ran, což znamená originál a příroda. Restaurace přibližně 4088 čtverečních stop.