Designový Časopis
Designový Časopis
Med

Ecological Journey Gift Box

Med Design dárkové krabičky s medem je inspirován „ekologickou cestou“ Shennongjia s hojnými divokými rostlinami a dobrým přírodním ekologickým prostředím. Ochrana místního ekologického prostředí je tvůrčím tématem designu. Design přijímá tradiční čínské umění řezané papírem a stínové loutkové umění, aby ukázal místní přírodní ekologii a pět vzácných a ohrožených prvotřídních chráněných zvířat. Na obalovém materiálu se používá hrubý tráva a dřevo, což představuje koncept ochrany přírody a životního prostředí. Vnější krabici lze použít jako vynikající úložný box pro opětovné použití.

Kuchyňská Stolička

Coupe

Kuchyňská Stolička Tato stolička je navržena tak, aby pomáhala udržovat neutrální polohu vsedě. Tím, že designérský tým pozoroval každodenní chování lidí, zjistil, že je třeba, aby lidé seděli na stoličkách po kratší dobu, jako je například rychlá přestávka v kuchyni, což inspirovalo tým k vytvoření této stoličky speciálně pro takové chování. Tato stolička je navržena s minimálními částmi a strukturami, díky čemuž je stolice cenově dostupná a nákladově efektivní jak pro kupující, tak pro prodávající, a to při zohlednění produktivity výrobců.

Infographic S Animovaným Gif

All In One Experience Consumption

Infographic S Animovaným Gif Projekt All In One Experience Consumption je Big Data Infographic, který zobrazuje informace, jako je účel, typ a spotřeba návštěvníků komplexních nákupních center. Hlavní obsah se skládá ze tří reprezentativních Insights odvozených z analýzy Big Data a jsou uspořádány shora dolů podle pořadí důležitosti. Grafika se provádí pomocí izometrických technik a je seskupena do reprezentativní barvy každého subjektu.

Filmový Plakát

Mosaic Portrait

Filmový Plakát Umělecký film „Mosaic Portrait“ byl vydán jako koncepční plakát. Vypráví hlavně příběh dívky, která byla sexuálně napadena. Bílá má obvykle metaforu smrti a symbol cudnosti. Tento plakát se rozhodne skrýt poselství „smrti“ za tichým a jemným stavem dívky, aby zdůraznil silnější emoce za tichem. Současně designér do obrazu integroval umělecké prvky a sugestivní symboly, což způsobilo rozsáhlejší myšlení a zkoumání filmových děl.

Prádlo Pás Vnitřní

Brooklyn Laundreel

Prádlo Pás Vnitřní Jedná se o pás na prádlo pro vnitřní použití. Kompaktní tělo, které je menší než japonská brožovaná vazba, vypadá jako metrická páska, hladká povrchová úprava bez šroubů na povrchu. 4 m dlouhý pás má celkem 29 děr, každý otvor může držet a držet věšák bez oděvů, funguje pro rychlé zaschnutí. Pás je vyroben z antibakteriálního a protiskluzného polyuretanu, bezpečného, čistého a pevného materiálu. Maximální zatížení je 15 kg. 2 ks háčků a otočného těla umožňují použití více způsoby. Malý a jednoduchý, ale toto je velmi užitečné v interiérech na prádlo. Snadná obsluha a inteligentní instalace se hodí pro všechny typy místností.

Nemocnice

Warm Transparency

Nemocnice Nemocnice má obvykle tendenci být prostorem, který má špatnou přirozenou barvu nebo materiál v důsledku umělého strukturního materiálu, aby se zlepšila funkčnost a účinnost. Proto mají pacienti pocit, že se liší od svého každodenního života. Je třeba vzít v úvahu pohodlné prostředí, ve kterém mohou pacienti utrácet a bez stresu. Architekti TSC poskytují otevřený a pohodlný prostor nastavením otevřeného stropního prostoru ve tvaru písmene L a velkých okapů pomocí velkého množství dřevěného materiálu. Teplá průhlednost této architektury spojuje lidi a lékařské služby.