Designový Časopis
Designový Časopis
Klinika

Chibanewtown Ladies

Klinika Důležitým prvkem tohoto návrhu bylo, že lidé přicházející do nemocnice by byli uvolněni. Jako prostorový prostor je vedle ošetřovny zřízen pult jako ostrovní kuchyně, aby mohli v čekárně vydělat mléko pro dítě. Oblast pro děti, která je ve středu prostoru, je symbolem prostoru a mohou sledovat děti odkudkoli. Pohovka umístěná na zdi má výšku, která usnadňuje těhotné ženě sedět, zadní úhel je nastavena a tvrdost polštáře je nastavena tak, aby nebyla příliš měkká.

Restaurace

Jiao Tang

Restaurace Projekt je hotpot restaurace se nachází v Čcheng-tu, Čína. Inspirace designu pochází z harmonického soužití člověka a přírody na Neptunu. Restaurace je uspořádána se sedmi motivy designu, které ilustrují příběhy o Neptunu. Koncepce filmu a televize, umění, vědy a technologie, dekorativní originální design nábytku, lamp, stolního nádobí atd. Poskytují návštěvníkům dramatický pohlcující zážitek. Koloidace materiálu a kontrast barev vytvářejí prostorovou atmosféru. Technika mechanické instalace se používá pro zlepšení interakce s prostorem a pro spokojenost zákazníků.

Salonek

BeantoBar

Salonek Důležitým prvkem tohoto návrhu bylo upozornit na použité materiály. Hlavním použitým materiálem byl západní červený cedr, který se také používá v jejich prvním obchodě v Japonsku. Jako způsob, jak ukázat materiál, Riki Watanabe naskládal mozaikový vzor tím, že hromádky skládal jeden po druhém jako parkety, přičemž využíval podstatu materiálů nerovnoměrných barev. Přes použití stejných materiálů, jejich vystřihnutím, Riki Watanabe dokázala úspěšně měnit výrazy v závislosti na úhlech pohledu.

Prsten

Wishing Well

Prsten Když navštívila růžovou zahradu ve svých snech, přišla Tippy na přání, které bylo dobře obklopeno růžemi. Tam se podívala do studny, uviděla odraz nočních hvězd a přála si. Noční hvězdy jsou reprezentovány diamanty a rubín symbolizuje její nejhlubší vášeň, sny a naděje, které vytvořila na přání. Tento design má vlastní růžovou broušenou, šestihrannou rubínovou dráp z 14 K zlaceného zlata. Malé listy jsou vyřezány, aby zobrazovaly strukturu přírodních listů. Prstencový pás podepírá plochý vrchol a mírně se zakřivuje směrem dovnitř. Velikosti prstenů je třeba vypočítat matematicky.

Restaurace

Nanjing Fishing Port

Restaurace Projekt je přestavěná restaurace se třemi podlažími v Nanjingu o rozloze asi 2 000 m². Kromě stravování a setkání jsou k dispozici čajová kultura a vinná kultura. Výzdoba spojuje živý nový čínský pocit ze stropu s kamenným uspořádáním na podlaze. Strop je vyzdoben čínskými starými závorkami a střechami. Tvoří hlavní prvek designu na stropě. Materiály jako dýha ze dřeva, zlatá nerezová ocel a malba označující nový čínský pocit jsou smíchány dohromady a vytvářejí nový čínský pocitový prostor.

Cyklistická Přilba

Voronoi

Cyklistická Přilba Helma je inspirována 3D Voronoi strukturou, která je široce distribuována v přírodě. Díky kombinaci parametrické techniky a bioniky má cyklistická přilba vylepšený vnější mechanický systém. Liší se od tradiční struktury ochrany vloček ve svém nepromokavém bionickém 3D mechanickém systému. Když je tato struktura zasažena vnější silou, vykazuje lepší stabilitu. V rovnováze mezi lehkostí a bezpečností má přilba za cíl poskytnout lidem pohodlnější, modernější a bezpečnější osobní ochrannou cyklistickou helmu.

Designový tým dne

Největší designérské týmy na světě.

Někdy potřebujete velmi velký tým talentovaných návrhářů, aby přišli s opravdu skvělými designy. Každý den máme jedinečný oceněný inovativní a kreativní tým designérů. Prozkoumejte a objevte originální a kreativní architekturu, dobrý design, móda, grafický design a projekty strategických návrhů od návrhářských týmů z celého světa. Nechte se inspirovat původními díly velkých návrhářů.