Designový Časopis
Designový Časopis
Chytrý Nábytek

Fluid Cube and Snake

Chytrý Nábytek Společnost Hello Wood vytvořila řadu venkovního nábytku s inteligentními funkcemi pro komunitní prostory. Představili si žánr veřejného nábytku a navrhli vizuálně poutavé a funkční instalace s osvětlovacím systémem a zásuvkami USB, které vyžadovaly integraci solárních panelů a baterií. Had je modulární struktura; jeho prvky jsou variabilní, aby se vešly na dané místo. Fluid Cube je pevná jednotka se skleněnou střechou se solárními články. Studio se domnívá, že účelem designu je proměnit předměty každodenního použití v příjemné předměty.

Jídelní Stůl

Augusta

Jídelní Stůl Augusta interpretuje klasický jídelní stůl. Zastupující generace před námi se zdá, že design vyrůstá z neviditelného kořene. Nohy stolu jsou orientovány na toto společné jádro a sahají až k držení stolního stolu. Masivní evropské ořechové dřevo bylo vybráno pro svůj význam moudrosti a růstu. Dřevo obvykle vyřazené výrobci nábytku se používá pro své úkoly, se kterými je možné pracovat. Uzly, trhliny, chvění větru a jedinečné víry vyprávějí příběh o životě stromu. Jedinečnost dřeva umožňuje tomuto příběhu žít v kusu rodinného dědictví.

Kosmetický Obal

Clive

Kosmetický Obal Koncept kosmetických obalů Clive se zrodil jako jiný. Jonathan nechtěl jen vytvořit další značku kosmetiky s běžnými výrobky. Odhodlaný prozkoumat větší citlivost a o něco více, než si myslí v oblasti osobní péče, řeší jeden hlavní cíl. Rovnováha mezi tělem a myslí. S havajským inspirovaným designem poskytuje kombinace tropických listů, tonality moře a hmatového zážitku z balíčků pocit relaxace a klidu. Tato kombinace umožňuje přenést zážitek z tohoto místa do designu.

Kancelář

Studio Atelier11

Kancelář Budova byla založena na „trojúhelníku“ s nejsilnějším vizuálním obrazem původní geometrické formy. Když se podíváte dolů z vysokého místa, uvidíte celkem pět různých trojúhelníků Kombinace trojúhelníků různých velikostí znamená, že „člověk“ a „příroda“ hrají roli místa, kde se setkávají.

Koncept Kniha A Plakát

PLANTS TRADE

Koncept Kniha A Plakát PLANTS TRADE je řada inovativní a umělecké formy botanických vzorků, která byla vyvinuta s cílem vybudovat lepší vztah mezi člověkem a přírodou spíše než vzdělávací materiály. Kniha pojmů Plants Trade Concept byla připravena, aby vám pomohla porozumět tomuto kreativnímu produktu. Kniha, navržená ve stejné velikosti jako produkt, obsahuje nejen fotografie přírody, ale také jedinečnou grafiku inspirovanou moudrostí přírody. Ještě zajímavější je, že grafika je pečlivě vytištěna knihtiskem, takže každý obrázek se liší barvou nebo texturou, stejně jako přírodní rostliny.

Bytový Dům

Tei

Bytový Dům Skutečnost, že pohodlný život po odchodu do důchodu, který nejlépe využívá prostory svahu, je realizována stabilním designem obvyklým způsobem, byla velmi oceněna. Pro příjem bohatého prostředí. Tentokrát to však není vila, ale osobní bydlení. Pak jsme nejprve začali vytvářet strukturu na základě toho, že je schopen pohodlně strávit obvyklý život bez zbytečné nepřítomnosti v celém plánu.

Designový tým dne

Největší designérské týmy na světě.

Někdy potřebujete velmi velký tým talentovaných návrhářů, aby přišli s opravdu skvělými designy. Každý den máme jedinečný oceněný inovativní a kreativní tým designérů. Prozkoumejte a objevte originální a kreativní architekturu, dobrý design, móda, grafický design a projekty strategických návrhů od návrhářských týmů z celého světa. Nechte se inspirovat původními díly velkých návrhářů.