Designový Časopis
Designový Časopis
Dřevěný E-Bike

wooden ebike

Dřevěný E-Bike Berlínská společnost Aceteam vytvořila první dřevěný e-bike, úkolem bylo postavit ho ekologicky. Hledání kompetentního partnera pro spolupráci bylo úspěšné s Dřevařskou fakultou Univerzity Eberswalde pro udržitelný rozvoj. Myšlenka Matthiase Brody se stala skutečností, spojením CNC technologie a znalostí dřeva, se zrodila dřevěná E-Bike.

Instalace Na Plochu

Wood Storm

Instalace Na Plochu The Wood Storm je stolní instalace pro vizuální potěšení. Turbulence proudění vzduchu je realizována dřevěnou oponou, která je posílena světly vycházejícími zespodu pro svět bez gravitace. Instalace se chová jako nekonečná dynamická smyčka. Vede linii vidění kolem něj, aby hledal začátek nebo konec, protože publikum skutečně tančí s bouří.

Interaktivní Instalace

Falling Water

Interaktivní Instalace Padající voda je sada interaktivních instalací, které umožňují uživatelům měnit běžeckou cestu kolem krychle nebo kostek. Kombinace kostek a korálkového proudu představuje kontrast statického objektu a dynamického toku vody. Proud lze vytáhnout a vidět korálky, které běží, nebo jen položit na stůl jako scénu zmrzlé vody. Korálky jsou také považovány za přání, která lidé každý den dělají. Přání by měla být připoutána a poběhat navždy jako vodopád.

Rámová Instalace

Missing Julie

Rámová Instalace Tento design představuje instalaci rámu a rozhraní mezi interiérem a exteriérem, nebo světly a stíny. Poskytuje výraz, zatímco lidé hledají mimo rámec a čekají, až se někdo vrátí. Různé typy a velikosti skleněných koulí se používají jako symbol přání a slz, aby naznačovaly emoce, které se uvnitř skrývají. Ocelový rám a krabice definují hranici emocí. Emoce daná osobou se může lišit od způsobu, jakým je vnímána, stejně jako obrazy v koulích jsou vzhůru nohama.

Čajový Set

Vapor Breeze

Čajový Set Čajová konvice je krabička, která drží vesmír esence čekající na uvolnění. Při pohledu do otvoru najdete strukturu dynamických kanálů, které jsou mezi páry uvnitř. Struktura se také odráží na pokožce venku. Celé tělo ukazuje odpařenou podstatu, kterou si lidé mohou každý den vizualizovat a užívat si.

Květinový Stojan

Eyes

Květinový Stojan Oči jsou květinovým stojanem pro všechny příležitosti. Oválné tělo má zlatou fólii s nepravidelnými otvory jako lidské oči, které vždy hledají úžasné věci v Matce přírodě. Stojan se chová jako filozof. Miluje přírodní krásu a ukazuje vám celý svět před nebo po rozsvícení.

Legenda designu dne

Legendární návrháři a jejich oceněná díla.

Design Legends jsou nesmírně slavní návrháři, kteří díky svému dobrému designu dělají z našeho světa lepší místo. Objevte legendární návrháře a jejich inovativní produktové designy, originální umělecká díla, kreativní architekturu, vynikající módní návrhy a strategie designu. Užijte si a prozkoumejte originální designová díla oceněných designérů, umělců, architektů, inovátorů a značek po celém světě. Nechte se inspirovat kreativními vzory.