Designový Časopis
Designový Časopis
Víkendová Rezidence

Cliff House

Víkendová Rezidence Jedná se o rybářskou chatu s výhledem na hory na břehu řeky Nebe (japonská „Tenkawa“). Vyrobeno ze železobetonu, má tvar jednoduché trubky dlouhé šest metrů. Silniční konec trubky je protizávaží a ukotven hluboko v zemi, takže se rozprostírá vodorovně od břehu a visí nad vodou. Design je jednoduchý, interiér je prostorný a břeh řeky je otevřený do nebe, na hory a na řeku. Postaveno pod úrovní vozovky, je vidět pouze střecha kabiny, z ulice, takže konstrukce neblokuje výhled.

Dárkové Balení Koláče

Marais

Dárkové Balení Koláče Dárkové balení na dorty (finančník). Obrázek ukazuje krabici o velikosti 15 dortů (dvě oktávy). Dárkové krabičky obvykle jednoduše sladí všechny dorty. Jejich krabice individuálně zabalených dortů se však liší. snižují náklady zaměřením pouze na jeden design a při využití všech šesti ploch dokázali znovu vytvořit všechny typy klávesnic. Pomocí tohoto návrhu mohou vytvářet libovolnou velikost klávesnice, od malých klávesnic až po plnohodnotné 88-klávesové klavíry a ještě větší. Například pro jednu oktávu 13 klíčů používají 8 dortů. A 88palcovým klavírem by byla dárková krabička s 52 dorty.

Identita Značky

SioZEN

Identita Značky Společnost Siozen představuje nový revoluční hygienický systém na vysoké úrovni, který jedinečně přeměňuje vaše vesmírné povrchy, ruce a vzduch na výkonný obranný systém mikrobiálního / toxického znečištění. Moderní konstrukční metody jsou skvělé pro zajištění lepší energetické účinnosti a komfortu, ale to stojí za cenu. Přísnější budovy bez tahu přispívají k hromadění nesčetných znečišťujících látek. I když je ventilační systém budovy správně navržen a dobře udržován, znečištění vnitřních prostor zůstává vážným problémem. Jsou zapotřebí nové přístupy.

Balení

The Fruits Toilet Paper

Balení Mnoho společností a obchodů v celém Japonsku dává zákazníkům toaletní papír jako novinový dárek, aby prokázalo své uznání. Ovoce toaletní papír byl navržen tak, aby svým zákazníkům ukázal svůdný styl, ideální pro takové příležitosti. K dispozici jsou 4 designy z kiwi, jahody, melounu a pomeranče. Od oznámení designu a uvedení produktu na trh byl tento produkt představen ve více než 50 médiích, včetně televizních stanic, časopisů a webových stránek, ve 23 městech v 19 zemích.

Horolezecká Věž

Wisdom Path

Horolezecká Věž Nefunkční vodárenská věž byla vedením dílny rozhodnuta o rekonstrukci, aby se stala lezeckou stěnou. Být nejvyšší bod kolem je dobře viditelný mimo workshop. Má malebný výhled na jezero Senezh, dílnu a borový les. Po ukončení studia se studenti účastní slavnostního lezení na samotný vrchol věže jako pozorovací místo. Spirální pohyb kolem věže je symbolem procesu získávání zkušeností. A nejvyšší bod je symbolem životní zkušenosti, která se nakonec promění v kámen moudrosti.

Balení Šachových Tyčinek

K & Q

Balení Šachových Tyčinek Jedná se o obalový design pro pečené zboží (tyčinky, finančníci). S poměrem délky k šířce 8: 1 jsou strany těchto rukávů extrémně dlouhé a jsou pokryty šachovnicovým vzorem. Vzor pokračuje na přední stranu, která má také centrálně umístěné okno, skrz které je vidět obsah rukávu. Když je všech osm rukávů obsažených v této dárkové sadě zarovnáno, je odhalen krásný kostkovaný vzor šachovnice. Díky K & Q je vaše zvláštní příležitost tak elegantní, jako je čajový čas krále a královny.

Legenda designu dne

Legendární návrháři a jejich oceněná díla.

Design Legends jsou nesmírně slavní návrháři, kteří díky svému dobrému designu dělají z našeho světa lepší místo. Objevte legendární návrháře a jejich inovativní produktové designy, originální umělecká díla, kreativní architekturu, vynikající módní návrhy a strategie designu. Užijte si a prozkoumejte originální designová díla oceněných designérů, umělců, architektů, inovátorů a značek po celém světě. Nechte se inspirovat kreativními vzory.