Designový Časopis
Designový Časopis
Vizuální Ip Design

Project Yellow

Vizuální Ip Design Project Yellow je komplexní umělecký projekt, který konstruuje vizuální koncept Everything is Yellow. Podle klíčové vize budou velké venkovní displeje vyráběny v různých městech a současně bude vytvořena řada kulturních a tvůrčích derivátů. Jako vizuální IP má Project Yellow přesvědčivý vizuální obraz a energetické barevné schéma, které vytváří sjednocenou klíčovou vizi, díky které jsou lidé nezapomenutelní. Je vhodný pro rozsáhlou online a offline propagaci a výstup vizuálních derivátů. Jedná se o jedinečný designový projekt.

Design Interiéru

Gray and Gold

Design Interiéru Šedá barva je považována za nudnou. Ale dnes je tato barva jednou z čelních linií v takových stylech, jako je půdní vestavba, minimalismus a hi-tech. Šedá je barva, která preferuje soukromí, mír a odpočinek. Většinou zve ty, kteří pracují s lidmi nebo se zabývají kognitivními požadavky, jako celkovou barvu interiéru. Stěny, strop, nábytek, závěsy a podlahy jsou šedé. Odstíny a nasycení šedé jsou jiné. Zlato bylo přidáno dalšími detaily a doplňky. Je zdůrazněn rámečkem obrázku.

Redesign Identity Značky

InterBrasil

Redesign Identity Značky Inspirací pro přehodnocení a přepracování značky byly změny v modernizaci a integraci do firemní kultury. Design srdce již nemohl být pro značku vnější, inspirovat partnerství jak interně se zaměstnanci, tak se zákazníky. Integrovaný svazek výhod, závazku a kvality služeb. Od tvaru po barvy nový design integroval srdce do B a zdravotní kříž do T. Dvě slova spojená uprostřed vytvářejí logo tak, aby vypadalo jako jedno slovo, jeden symbol, spojující R a B v srdce.

Design Značky

EXP Brasil

Design Značky Design značky EXP Brasil vychází ze společenských principů jednoty a partnerství. Přizpůsobení směsi mezi technologií a designem v jejich projektech jako v kancelářském životě. Typografický prvek představuje spojení a sílu této společnosti. Design písmene X je solidní a integrovaný, ale velmi lehký a technologický. Značka představuje život ve studiu, s prvky v písmenech, jak v pozitivním, tak negativním prostoru, který sjednocuje lidi a design, individuální a kolektivní, jednoduchý s technologickým, lehkým a robustním, profesionálním a osobním.

Kávová Souprava

Riposo

Kávová Souprava Návrh této služby byl inspirován dvěma školami na počátku 20. století, německým Bauhausem a ruskou avantgardou. Přísná přímá geometrie a promyšlená funkčnost plně odpovídají duchu manifestů té doby: „to, co je vhodné, je krásné“. Současně podle moderních trendů v tomto projektu designér kombinuje dva kontrastní materiály. Klasický porcelán z bílého mléka je doplněn jasnými víky z korku. Funkčnost návrhu je podporována jednoduchými, pohodlnými úchyty a celkovou použitelností formuláře.

Dům

Santos

Dům S využitím dřeva jako hlavního konstrukčního prvku posouvá dům své dvě úrovně v řezu, čímž vytváří prosklenou střechu, která se integruje do kontextu a umožňuje vstup přirozeného světla. Prostor s dvojitou výškou vyjadřuje vztah mezi přízemím, horním poschodím a krajinou. Kovová střecha nad střešním oknem letí, chrání ji před dopadem západního slunce a formálně obnovuje objem a rámuje vize přírodního prostředí. Program je členěn umístěním veřejných použití v přízemí a soukromým použitím v horním patře.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.