Designový Časopis
Designový Časopis
Schodiště

UVine

Schodiště Spirálové schodiště UVine je vytvořeno střídavým propojením profilů skříní ve tvaru U a V. Tímto způsobem se schodiště stane samonosným, protože nepotřebuje středový sloup nebo obvodovou oporu. Díky své modulární a univerzální struktuře přináší design snadnost během výroby, balení, přepravy a instalace.

Název projektu : UVine, Jméno designérů : Bora Yıldırım, Jméno klienta : Bora Yıldırım.

UVine Schodiště

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.