Designový Časopis
Designový Časopis
Soukromé Sídlo

House L019

Soukromé Sídlo V celém domě byl použit jednoduchý, ale sofistikovaný koncept materiálu a barev. Bílé stěny, dřevěné dubové podlahy a místní vápenec pro koupelny a komíny. Precizně zpracované detaily vytvářejí atmosféru citlivého luxusu. Přesně složené výhledy určují volný plovoucí obytný prostor ve tvaru písmene L.

Lucerna Instalace

Linear Flora

Lucerna Instalace Linear Flora je inspirována číslem „tři“ z popínavé rostliny, květu Pingtung County. Kromě tří okvětních plátků popínavých rostlin, které jsou vidět pod uměleckým dílem, bylo možné pozorovat variace a násobky tří různých aspektů. Na oslavu 30. výročí Tchaj-wanského lucerenského festivalu byl umělec světelného designu Ray Teng Pai pozván odborem kulturních záležitostí v okrese Pingtung, aby vytvořil nekonvenční lucernu, jedinečnou kombinaci formy a technologie a poslal zprávu o transformaci dědictví festivalu. a propojit ji s budoucností.

Okolní Světlo

25 Nano

Okolní Světlo 25 Nano je umělecký světelný nástroj představující pomíjivost a stálost, narození a smrt. Ve spolupráci s Spring Pool Glass Industrial CO., LTD, jehož vizí je budování systematické recyklační smyčky skla pro udržitelnou budoucnost, si 25 Nano zvolil relativně křehkou bublinu jako médium na rozdíl od pevného skla, aby ztělesnil tuto myšlenku. V nástroji se světlo třpytí životními cykly bubliny, promítá do prostředí duhovou barvu a stíny a vytváří kolem uživatele snovou atmosféru.

Task Light

Linear

Task Light Technika ohýbání trubek lineárního světla se nesmírně používá pro výrobu součástí vozidla. Tekutá úhlová čára je realizována přesnou kontrolou tchajwanského výrobce, takže má minimální materiál pro konstrukci lineární lehké, silné a přenosné; ideální pro rozsvícení moderního interiéru. Používá čipy LED pro stmívání bez blikání s funkcí paměti, která se zapne při předchozí nastavené hlasitosti. Lineární úloha je navržena tak, aby ji uživatel mohl snadno sestavit, sestával z netoxického materiálu a je dodáván s plochým obalem; dělá vše pro snížení dopadu na životní prostředí.

Pracovní Plocha

Dava

Pracovní Plocha Dava je vyvinut pro kanceláře v otevřeném prostoru, školy a univerzity, kde jsou důležité klidné a koncentrované pracovní fáze. Moduly snižují akustické a vizuální poruchy. Díky svému trojúhelníkovému tvaru je nábytek prostorově efektivní a umožňuje celou řadu možností uspořádání. Materiály Dava jsou WPC a plsť z vlny, které jsou biologicky rozložitelné. Plug-in systém upevňuje obě stěny k desce stolu a zdůrazňuje jednoduchost výroby a manipulace.

Bytový Dům

Brooklyn Luxury

Bytový Dům Tento projekt, inspirovaný vášní klienta pro bohatá historická sídla, představuje přizpůsobení funkcionalismu a tradice záměrům současnosti. Proto byl klasický styl vybrán, přizpůsoben a stylizován kánonům moderního designu a moderních technologií, k vytvoření tohoto projektu přispěly kvalitní materiály nové kvality - skutečný klenot architektury New Yorku. Očekávané výdaje přesáhnou 5 milionů amerických dolarů, nabídnou předpoklad vytvoření stylového a bohatého interiéru, ale také funkční a pohodlný.

Designový rozhovor dne

Rozhovory se světoznámými designéry.

Přečtěte si nejnovější rozhovory a rozhovory o designu, kreativitě a inovacích mezi novinářem designu a světově proslulými designéry, umělci a architekty. Podívejte se na nejnovější designérské projekty a oceněné designy slavných návrhářů, umělců, architektů a inovátorů. Objevte nové poznatky o kreativitě, inovacích, umění, designu a architektuře. Zjistěte více o procesech designu velkých návrhářů.