Designový Časopis
Designový Časopis
Design Interiéru Knihovny

Veranda on a Roof

Design Interiéru Knihovny Kalpak Shah of Studio Course přepracoval horní úroveň mezonetového bytu v Pune v západní Indii a vytvořil mix vnitřních a venkovních pokojů obklopujících střešní zahradu. Cílem místního studia, které sídlí také v Pune, bylo transformovat málo využívané horní patro domu na oblast podobnou verandě tradičního indického domu.

Hudební Nástroj

DrumString

Hudební Nástroj Kombinace dvou nástrojů dohromady znamená zrodit nový zvuk, novou funkci v používání nástrojů, nový způsob, jak hrát na nástroj, nový vzhled. Také stupnice not pro bubny jsou jako D3, A3, Bb3, C4, D4, E4, F4, A4 a stupnice strunových not jsou navrženy v systému EADGBE. DrumString je lehký a má popruh, který je připevněn přes ramena a pas, proto používání a držení nástroje bude snadné a dává vám možnost použít dvě ruce.

Obalový Koláč

Miyabi Monaka

Obalový Koláč Jedná se o obalový design pro oplatkový koláč naplněný fazolovým džemem. Balíčky jsou navrženy s motivy tatami, které evokují japonskou místnost. Kromě obalů také přišli s designem obalu ve stylu rukávu. To umožnilo (1) ukázat tradiční krb, jedinečnou vlastnost čajovny a (2) vytvořit čajovny ve 2-matných, 3-matných, 4,5-matných, 18-matných a různých dalších velikostech. Zadní strana balení je zdobena jinými vzory než motivem tatami, takže je lze prodávat samostatně.

Hotel

Shang Ju

Hotel S krásou přírody a krásou lidstva, definicí City Resort Hotel je jasné, že se liší od místních hotelů. V kombinaci s místní kulturou a živými zvyky přidejte do pokojů eleganci a rým a poskytněte různé životní zkušenosti. Uvolněná a přísná práce na dovolené, plná elegance, čistého a měkkého života. Odhalte stav mysli, který skrývá mysl, a nechte hosty chodit v klidu města.

Design Interiéru Penzionu

The MeetNi

Design Interiéru Penzionu Pokud jde o konstrukční prvky, není zamýšleno, aby byly komplikované nebo minimalistické. Jako základ bere čínskou jednoduchou barvu, ale pomocí texturované barvy ponechává prázdné místo, které tvoří orientální umělecké pojetí v souladu s moderní estetikou. Moderní humanistické bytové doplňky a tradiční dekorace s historickými příběhy se zdají být starověké a moderní dialogy plynoucí v prostoru, s neuspěchaným starodávným šarmem.

Design Interiéru Hotelu

New Beacon

Design Interiéru Hotelu Prostor je kontejner. Návrhář do ní vnáší emoce a prvky vesmíru. V kombinaci s charakteristikami vesmíru Noumenon dokončuje návrhář odpočet od emocí k posloupnosti uspořádáním vesmírné trasy a poté vytváří úplný příběh. Lidské emoce jsou přirozeně sráženy a sublimovány skrze zkušenost. Používá moderní techniky k metaforě kultury starověkého města a ukazuje estetickou moudrost po tisíce let. Design jako divák pomalu vypráví, jak město živí současným lidským životem svým kontextem.

Designový rozhovor dne

Rozhovory se světoznámými designéry.

Přečtěte si nejnovější rozhovory a rozhovory o designu, kreativitě a inovacích mezi novinářem designu a světově proslulými designéry, umělci a architekty. Podívejte se na nejnovější designérské projekty a oceněné designy slavných návrhářů, umělců, architektů a inovátorů. Objevte nové poznatky o kreativitě, inovacích, umění, designu a architektuře. Zjistěte více o procesech designu velkých návrhářů.