Designový Časopis
Designový Časopis
Kancelářské Malé Měřítko

Conceptual Minimalism

Kancelářské Malé Měřítko Interiérový design je navázán na estetický, ale ne funkční minimalismus. Otevřený prostor prostoru je zdůrazněn čistými liniemi, velkými prosklenými otvory, které umožňují dostatek denního denního světla, což umožňuje, aby se linie a rovina staly základními strukturálními a estetickými prvky. Nedostatek pravoúhlých úhlů určoval potřebu zaujmout dynamičtější pohled na prostor, zatímco výběr světlé barevné palety v kombinaci s rozmanitostí materiálů a textur umožňuje jednotu prostoru a funkce. Nedokončený betonový povrch zvedá stěny ke zvýšení kontrastu mezi bílou, jemnou a drsnou šedou.

Zahrada

Tiger Glen Garden

Zahrada Zahrada Tiger Glen Garden je kontemplační zahrada postavená v novém křídle Johnsonova uměleckého muzea. Inspiruje se čínským podobenstvím, které se jmenuje Tři smíchy tygří gleny, ve kterém tři muži překonali své sektářské rozdíly a našli jednotu přátelství. Zahrada byla navržena ve strohém stylu zvaném karesansui v japonštině, ve kterém je vytvořen obraz přírody s uspořádáním kamenů.

Kreativní Přestavba

Redefinition

Kreativní Přestavba Krátkým projektem bylo udržet horský kontext, aniž by vyzařovaly rustikální vzpomínky na převládající typologie horských rezidencí. Jednalo se o zásadní renovaci typického horského domu. Všechno by bylo vyrobeno na místě, používáno jako základní materiály kov, borovice a minerální kamenivo, lidská práce a odbornost. Hlavní myšlenkou toho bylo nechat objekty získat užitek a sentimentální hodnotu poté, co je majitelé považují za užitečné a známé, a také navrhnout s ohledem na transformační sílu materiálů.

Restaurace

100 Bites Dessert

Restaurace Vezmeme-li sousto jako designové téma, grafické portréty, modely zubů, vizuály hlavy celebrit, to vše jsou klíčové prvky, které stimulují chuťové pohárky každého zákazníka. Od ozdobného hnědého a bílého grafického stropu, přes bílou super grafickou zeď až po úhledně uspořádanou zobrazovací stěnu produktu, spolu se 100 kousacími ikonami představujícími různá desetiletí.

Firemní Design

Vivifying Minimalism

Firemní Design Výstupem bylo vytvoření moderního prostoru, který přizpůsobuje terapie založené na pokročilé technologii a zároveň nabízí klasické lázeňské procedury. Výsledným návrhem bylo vytvoření dynamického prostoru, který emituje askezi vědeckých laboratoří a zároveň přidá známé konotace teplých klasických interiérů. Inspirace pro pozemní lobby pocházela z filozofie zenu a dyadické povahy vesmíru. Bílý lavaplaster naznačující klinický bílý a vědecký důvod, čokoládově hnědý z klasických palet, naznačující vkusné konotace lidských tužeb.

Lékařské Centrum

Neo Derm The Center

Lékařské Centrum Je navržen tak, aby rezonoval s tématem linií, a zvýraznění vápno v barvě je dostačující k tomu, aby předvedlo stručnou a energetickou konstrukci tohoto konkrétního centra péče o pleť. Paprsky bílých honosných linií vedou napříč bílým stropem a dynamicky zasahují do okolního prostoru. Relaxační zóna sousedící s recepcí je nastavena na limetkový na limetkový barevný tón od nábytku po koberec, který zdůrazňuje mladou a omlazenou esenci značky prostřednictvím přehledu přístavu Victoria.