Designový Časopis
Designový Časopis
Lékárna

The Cutting Edge

Lékárna Řezací Edge je lékárna související se sousední Daiichi General Hospital v Himeji City, Japonsko. V tomto typu lékáren nemá klient přímý přístup k produktům jako v maloobchodním typu; spíše jeho léky připraví na zahradě lékárník po předložení lékařského předpisu. Tato nová budova byla navržena tak, aby propagovala image nemocnice zavedením high-tech ostrého obrazu v souladu s vyspělou lékařskou technologií. Výsledkem je bílý minimalistický, ale plně funkční prostor.

Čínská Restaurace

Pekin Kaku

Čínská Restaurace Nová rekonstrukce restaurace Pekin-kaku nabízí stylistickou interpretaci toho, co by mohla být restaurace v Pekingu, a odmítá tradiční bohatý ornamentální design ve prospěch jednodušší architektoniky. Na stropě je Red-Aurora vytvořená pomocí záclony o délce 80 metrů, zatímco stěny jsou ošetřeny tradičními tmavými cihlami Šanghaje. Kulturní prvky z tisíciletí čínského dědictví včetně terakotových válečníků, zajíce červeného a čínské keramiky byly zvýrazněny v minimalistickém zobrazení poskytujícím kontrastní přístup k dekorativním prvkům.

Japonská Restaurace

Moritomi

Japonská Restaurace Přemístění Moritomi, restaurace nabízející japonskou kuchyni, vedle světového dědictví Hrad Himeji zkoumá vztahy mezi materialitou, tvarem a tradičním architektonickým výkladem. Nový prostor se snaží reprodukovat vzor opevnění hradního kamene v různých materiálech včetně hrubých a leštěných kamenů, oceli potažené oxidem černého a rohoží tatami. Hradní příkop představuje podlaha z malých pryskyřičně potažených štěrků. Dvě barvy, bílá a černá, teče jako voda z vnějšku a přecházejí přes vstupní dveře zdobené dřevěnou mříží do přijímací haly.

Veřejné Sochařství

Bubble Forest

Veřejné Sochařství Bubble Forest je veřejná socha vyrobená z kyselinovzdorné nerezové oceli. Je osvětlena programovatelnými LED žárovkami RGB, které umožňují sochařství, když slunce zapadá, velkolepá metamorfóza. Byl vytvořen jako odraz schopnosti rostlin produkovat kyslík. Titulní les se skládá z 18 ocelových stonků / kmenů končících korunami ve formě kulovitých konstrukcí představujících jednu vzduchovou bublinu. Bubble Forest se vztahuje na suchozemskou flóru i na ni známou ze dna jezer, moří a oceánů

Rodinné Sídlo

Sleeve House

Rodinné Sídlo Tento skutečně jedinečný domov navrhl známý architekt a učenec Adam Dayem a nedávno získal druhé místo v americké soutěži Budova roku američtí architekti. Lázeňský dům 3-BR / 2,5 je umístěn na otevřených zvlněných loukách, v prostředí, které poskytuje soukromí, dramatické výhledy do údolí a na hory. Jakkoli je to záhadné, struktura je koncipována schematicky jako dva protínající se rukávové svazky. Trvale udržitelné zuhelnatělé dřevěné fasády dávají domu drsnou, zvětralou texturu a moderní interpretaci starých stodol v údolí Hudson Valley.

Kufr Udržitelnosti

Rhita

Kufr Udržitelnosti Montáž a demontáž navržená z důvodu udržitelnosti. S navrženým systémem inovativní konstrukce závěsu bylo sníženo 70 procent dílů, žádné lepidlo nebo nýt pro fixaci, žádné šití vnitřního obložení, což usnadňuje opravu a zmenšuje 33 procent objemu nákladu, případně rozšiřuje kufr životní cyklus. Všechny díly lze zakoupit jednotlivě, pro přizpůsobení vlastního kufru nebo výměnu dílů, není třeba vracet kufr do opravárenského centra, šetří čas a snižuje uhlíkovou stopu při přepravě.