Designový Časopis
Designový Časopis
Balení Šťáv

Pure

Balení Šťáv Základem koncepce Pure Juice je emotivní prvek. Vyvinutý koncept pojmenování a designu je zaměřen na pocity a emoce zákazníka, slouží k zastavení osoby hned vedle potřebné police a nutí ji vybrat si z mnoha dalších značek. Balíček vyjadřuje účinky ovocných výtažků, barevných vzorů přímo vytištěných na skleněné láhvi, která připomíná tvar ovoce. Vizuálně zdůrazňuje image přírodních produktů.

Název projektu : Pure, Jméno designérů : Azadeh Gholizadeh, Jméno klienta : Azadeh Gholizadeh.

Pure Balení Šťáv

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.