Designový Časopis
Designový Časopis
Konferenční Stolek

Cube

Konferenční Stolek Návrh byl inspirován geometrickými sochami Golden Ratio a Mangiarotti. Forma je interaktivní a nabízí uživateli různé kombinace. Konstrukce se skládá ze čtyř konferenčních stolů různých velikostí a pouzdra uspořádaného kolem krychle, což je světelný prvek. Prvky designu jsou multifunkční, aby vyhovovaly potřebám uživatele. Výrobek je vyroben z korianového materiálu a překližky.

Název projektu : Cube, Jméno designérů : Meltem Eti Proto, Julide Arslan, Jméno klienta : Meltem Eti Proto, Jülide Arslan.

Cube Konferenční Stolek

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.