Designový Časopis
Designový Časopis
Stojan Na Dort

Temple

Stojan Na Dort Z rostoucí popularity domácího pečení jsme viděli potřebu moderně vypadajícího moderního stojanu na dort, který lze snadno uložit do skříně nebo čerpat. Snadné čištění a bezpečné pro mytí v myčce. Chrám se snadno sestavuje a intuitivně posouvá talíře přes centrální zužující se páteř. Demontáž je stejně snadná tím, že je jednoduše posunete zpět. Stohovač drží všechny 4 hlavní prvky pohromadě. Stohovač pomáhá udržovat všechny prvky pohromadě pro víceúhlové kompaktní úložiště. Pro různé příležitosti můžete použít různé konfigurace desek.

Název projektu : Temple, Jméno designérů : Chris Woodward, Jméno klienta : CWD ltd .

Temple Stojan Na Dort

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Legenda designu dne

Legendární návrháři a jejich oceněná díla.

Design Legends jsou nesmírně slavní návrháři, kteří díky svému dobrému designu dělají z našeho světa lepší místo. Objevte legendární návrháře a jejich inovativní produktové designy, originální umělecká díla, kreativní architekturu, vynikající módní návrhy a strategie designu. Užijte si a prozkoumejte originální designová díla oceněných designérů, umělců, architektů, inovátorů a značek po celém světě. Nechte se inspirovat kreativními vzory.