Designový Časopis
Designový Časopis
Plechovka Vína

Essenzza

Plechovka Vína Návrh vína, to je země původu a město bylo hodně pozornosti. Hledání v miniaturních a tradičních obrazech. Cenné motivy zjistily, že k dosažení cíle to znamená, že zatímco tradiční luxusní láhev na víno byl velmi efektivní. Motiv, který byl použit v designu, arabesky. Tyto motivy čerpaly z íránského lakovaného obrazu. Návrh se snaží vytvořit originální a kreativní návrhy a snaží se vytvořit design s vnitřním významem a nést důležitou zprávu.

Název projektu : Essenzza, Jméno designérů : Azadeh Gholizadeh, Jméno klienta : azadeh graphic design studio.

Essenzza Plechovka Vína

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.