Designový Časopis
Designový Časopis
Láhev

Herbal Drink

Láhev Základem jejich koncepce je emoční prvek. Vyvinutý koncept pojmenování a designu je zaměřen na pocity a emoce zákazníka, slouží k zastavení osoby hned vedle potřebné police a nutí ji vybrat si z mnoha dalších značek. Jejich balíček vyjadřuje účinky plánovaných výtažků, barevných vzorů přímo vytištěných na bílé porcelánové láhvi připomínající tvar květů. Vizuálně zdůrazňuje image přírodního produktu.

Název projektu : Herbal Drink, Jméno designérů : Azadeh Gholizadeh, Jméno klienta : azadeh graphic design studio.

Herbal Drink Láhev

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.