Designový Časopis
Designový Časopis
Bytový Dům

Slabs House

Bytový Dům Slab House byl navržen tak, aby spojoval stavební materiály, kombinující dřevo, beton a ocel. Design je najednou hyper-moderní, ale diskrétní. Obrovská okna jsou okamžitým ohniskem, ale jsou chráněna před povětrnostními a výhledy do ulice betonovými deskami. Zahrady se vyznačují silným vlastnictvím, jak na úrovni terénu, tak v prvním patře, což umožňuje obyvatelům cítit se spojeni s přírodou, když komunikují s majetkem, a vytváří jedinečný tok, když se člověk pohybuje od vstupu do obytných oblastí.

Název projektu : Slabs House, Jméno designérů : Ghiath Al Masri, Jméno klienta : Ghiath Al Masri.

Slabs House Bytový Dům

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.