Designový Časopis
Designový Časopis
Lustr

Lory Duck

Lustr Kachna Lory je navržena jako závěsný systém sestavený z modulů z mosazi a epoxidového skla, z nichž každý připomíná kachnu bez námahy klouzající chladnou vodou. Moduly také nabízejí konfigurovatelnost; dotykem lze každý nastavit tak, aby směřoval do libovolného směru a visel v jakékoli výšce. Základní tvar lampy se zrodil relativně rychle. K vytvoření dokonalé rovnováhy a nejlepšího vzhledu ze všech možných úhlů však bylo zapotřebí měsíců výzkumu a vývoje s bezpočtem prototypů.

Název projektu : Lory Duck, Jméno designérů : Calaras Serghei, Jméno klienta : Siero Carandash brand.

Lory Duck Lustr

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.