Designový Časopis
Designový Časopis
Reproduktor

Black Hole

Reproduktor Black Hole je navržen na základě moderní inteligentní technologie a je přenosným reproduktorem Bluetooth. Mohlo by být připojeno k jakémukoli mobilnímu telefonu s různými platformami a je zde port USB pro připojení k externímu přenosnému úložišti. Vestavěné světlo lze použít jako stolní světlo. Také přitažlivý vzhled Black Hole z něj dělá přitažlivé domácí zboží, které lze použít v designu interiéru.

Název projektu : Black Hole, Jméno designérů : Arvin Maleki, Jméno klienta : Futuredge Design Studio.

Black Hole Reproduktor

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.