Designový Časopis
Designový Časopis
Náušnice

Van Gogh

Náušnice Náušnice inspirované mandlovým stromem v květu namalované Van Goghem. Jemnost větví je reprodukována jemnými řetězy typu Cartier, které se stejně jako větve houpají větrem. Různé odstíny různých drahokamů, od téměř bílé až po intenzivnější růžovou, představují odstíny květin. Shluk kvetoucích květů je zastoupen různými náhrobky. Vyrobeno z 18k zlata, růžových diamantů, morganitů, růžových safírů a růžových turmalínů. Leštěný a strukturovaný povrch. Extrémně lehký a dokonale padnou. Toto je příchod jara ve formě šperku.

Název projektu : Van Gogh , Jméno designérů : Larissa Moraes, Jméno klienta : LARISSA MORAES.

Van Gogh  Náušnice

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.