Designový Časopis
Designový Časopis
Umělecké Instalace Design

Hand down the Tale of the HEIKE

Umělecké Instalace Design Trojrozměrný design jeviště s využitím celého prostoru jeviště. Toužíme po novém japonském tanci, a to je design jevištního umění, které se zaměřilo na ideální formu současného japonského tance. Na rozdíl od tradičního japonského tance dvourozměrného scénického umění, trojrozměrného designu, který využívá výhod celého prostoru jeviště.

Název projektu : Hand down the Tale of the HEIKE, Jméno designérů : Nakamura Kazunobu, Jméno klienta : EGIKU JAPANESE-DANCE PRODUCTS.

Hand down the Tale of the HEIKE Umělecké Instalace Design

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.