Designový Časopis
Designový Časopis
Renovace Hotelu

Renovated Fisherman's House

Renovace Hotelu Hotel SIXX se nachází ve vesnici Houhai v zálivu Haitang v Sanya. Jižní moře Číny je 10 metrů před hotelem a Houhai je známý jako ráj surfařů v Číně. Architekt přeměnil původní třípodlažní budovu, která se léta slouží místní rodině rybářů, na letovisko s tématem surfování, a to posílením staré struktury a rekonstrukcí vnitřního prostoru.

Název projektu : Renovated Fisherman's House, Jméno designérů : Li Mi, Jméno klienta : MODULO Architects (Shanghai).

Renovated Fisherman's House Renovace Hotelu

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.