Designový Časopis
Designový Časopis
Elektrické Kolo

Ozoa

Elektrické Kolo Elektrické kolo OZOa má rám s výrazným tvarem „Z“. Rám tvoří nepřerušovanou linii, která spojuje klíčové funkční prvky vozidla, jako jsou kola, řízení, sedadlo a pedály. Tvar „Z“ je orientován tak, že jeho struktura poskytuje přirozené zabudované zadní odpružení. Úspora hmotnosti je zajištěna použitím hliníkových profilů ve všech částech. Do rámu je integrována vyjímatelná dobíjecí lithium-iontová baterie.

Název projektu : Ozoa, Jméno designérů : Nimrod Riccardo Sapir, Jméno klienta : Ningbo MYWAY Intelligent Technology Co. Ltd..

Ozoa Elektrické Kolo

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.