Designový Časopis
Designový Časopis
Rozkládací Stůl

Lido

Rozkládací Stůl Lido se složí do malé obdélníkové krabice. Když je složený, slouží jako úložný box pro drobné předměty. Pokud zvednou boční desky, vyčnívají kloubové nohy z krabice a Lido se přemění na čajový stolek nebo malý stůl. Podobně, pokud zcela rozloží boční desky na obou stranách, přemění se na velký stůl, přičemž horní deska má šířku 75 Cm. Tento stůl lze použít jako jídelní stůl, zejména v Koreji a Japonsku, kde sedění na podlaze při jídle je běžnou kulturou.

Název projektu : Lido, Jméno designérů : Nak Boong Kim, Jméno klienta : Kim Nak Boong Institute of wooden furniture.

Lido Rozkládací Stůl

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.