Designový Časopis
Designový Časopis
3D Kontrola Přístupu K Rozpoznávání Tváří

Ezalor

3D Kontrola Přístupu K Rozpoznávání Tváří Seznamte se se systémem řízení přístupu s více senzory a kamerami, Ezalor. Algoritmy a místní počítače jsou navrženy pro ochranu soukromí. Technologie zabraňující spoofingu na finanční úrovni zabraňuje falešným maskám. Měkké reflexní osvětlení přináší pohodlí. V mžiku oka mají uživatelé snadný přístup k místu, které milují. Její bezdotykové ověření zajišťuje hygienu.

Název projektu : Ezalor, Jméno designérů : Huachao Gong, Jméno klienta : Sciedi Technology Co., Ltd..

Ezalor 3D Kontrola Přístupu K Rozpoznávání Tváří

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.