Designový Časopis
Designový Časopis
Středověké Kulturní Centrum Pro Přehodnocení

Medieval Rethink

Středověké Kulturní Centrum Pro Přehodnocení Středověký Rethink byl reakcí na soukromou zakázku na vybudování Kulturního centra pro malou nezveřejněnou vesnici v provincii Guangdong, která sahá 900 let do dynastie Song. Čtyřpodlažní pozemek o rozloze 7 000 m² je soustředěn kolem starobylé skalní formace známé jako kámen Ding Qi, symbol původu vesnice. Koncepce designu projektu je založena na představení historie a kultury starobylé vesnice při současném propojení staré a nové. Kulturní centrum je reinterpretací staré vesnice a proměnou v současnou architekturu.

Název projektu : Medieval Rethink, Jméno designérů : QUAD studio, Jméno klienta : QUAD studio.

Medieval Rethink Středověké Kulturní Centrum Pro Přehodnocení

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.