Designový Časopis
Designový Časopis
Čajovar

Grundig Serenity

Čajovar Serenity je moderní výrobce čaje, který se zaměřuje na radostné uživatelské zážitky. Projekt se zaměřuje především na estetické prvky a uživatelský zážitek, protože hlavním cílem je odlišit produkt od stávajících. Dok pro výrobu čaje je menší než tělo, které umožňuje produktu dívat se po zemi, což přináší jedinečnou identitu. Mírně zakřivené tělo v kombinaci s krájenými povrchy také podporuje jedinečnou identitu produktu.

Název projektu : Grundig Serenity, Jméno designérů : Mert Ali Bukulmez, Jméno klienta : Arçelik A.Ş.

Grundig Serenity Čajovar

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.