Designový Časopis
Designový Časopis
Zmrzlina

Sister's

Zmrzlina Tento obal je určen pro společnost Sisters Ice Cream Company. Designérský tým se pokusil použít tři dámy, které připomínají výrobce tohoto produktu, ve formě šťastných barev, které vycházejí z chuti každé zmrzliny. V každé chuti designu je tvar zmrzliny používán jako vlasy postavy, což představuje zajímavý a nový obrázek balení zmrzliny. Tento design ve své nové podobě přitáhl mezi svými konkurenty hodně pozornosti a měl vysoké tržby. Design se snaží vytvořit originální a kreativní obal.

Název projektu : Sister's , Jméno designérů : Azadeh Gholizadeh, Jméno klienta : Azadeh Gholizadeh.

Sister's  Zmrzlina

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.