Designový Časopis
Designový Časopis
Fotoinstalace

Decor

Fotoinstalace V modelové budově chci podat myšlenky o realitě, kterou považujeme za naši a podíváme se na ni jako scénografii představeného scénáře. Scénář od přírody příležitostný a rychle se kazící. Co se skrývá za tím, nebo co se stane, když dekorační formy nemusí být nadcházející apokalypsa, ale vytvoření nového procesu. Další obrázek toho, co by se mohlo stát, když bude po skončení show.

Název projektu : Decor, Jméno designérů : Johanna Mårtensson, Jméno klienta : Johanna Mårtensson.

Decor Fotoinstalace

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.