Designový Časopis
Designový Časopis
Zubní Klinika

Clinique ii

Zubní Klinika Clinique ii je soukromá ortodontická klinika pro vedoucího veřejného mínění a lumináře, který ve své disciplíně uplatňuje a zkoumá nejmodernější techniky a materiály. Architekti předpokládali koncept implantátu založený na ortodontickém typickém použití vysoce přesných zdravotnických prostředků jako konstrukčního principu v celém prostoru. Vnitřní povrchy stěn a nábytek plynule přecházejí do bílé skořápky se stříkáním žlutého korianu, kde jsou implantovány špičkové lékařské technologie.

Název projektu : Clinique ii, Jméno designérů : Rahul Mistri, Jméno klienta : Open Atelier Mumbai.

Clinique ii Zubní Klinika

Tento úžasný design je držitelem ceny stříbrného designu v soutěži o módní, oděvní a oděvní design. Určitě byste měli vidět stříbrné oceněné designérské portfolio návrhářů a objevovat mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních módních, oděvních a oděvních návrhářských prací.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.