Designový Časopis
Designový Časopis
Veřejná Oblast

Quadrant Arcade

Veřejná Oblast Pasáž třídy II uvedená na seznamu byla přeměněna na příjemnou pouliční přítomnost uspořádáním správného světla na správném místě. Obecně se okolní osvětlení používá holisticky a jeho účinky jsou hierarchicky uspořádány, aby se dosáhlo variací ve vzorcích světla, které vytvářejí zájem a podporují zvýšené využívání prostoru. Strategické začlenění pro návrh a umístění přívěsu dynamického prvku bylo řízeno společně s umělcem tak, aby se vizuální efekty zdály jemnější než ohromující. S blednutím denního světla je elegantní struktura zvýrazněna rytmem elektrického osvětlení.

Název projektu : Quadrant Arcade, Jméno designérů : Cehao Yu, Jméno klienta : AECOM.

Quadrant Arcade Veřejná Oblast

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.