Designový Časopis
Designový Časopis
Megalopolis X Shenzhen Super Centrála

Megalopolis X

Megalopolis X Shenzhen Super Centrála Megalopolis X bude novým centrem v srdci větší zátoky, poblíž hranic mezi Hongkongem a Shenzhenem. Územní plán integruje architekturu s pěšími sítěmi, parky a veřejnými prostory. Nadzemní a podzemní dopravní sítě jsou plánovány maximalizací připojení ve městě. Podzemní udržitelná infrastrukturní síť poskytne systémy pro dálkové chlazení a automatické nakládání s odpady bezproblémovým způsobem. Cílem je vytvořit rámec tvůrčích plánů, jak budou města navrhována v budoucnu.

Název projektu : Megalopolis X, Jméno designérů : QUAD studio, Jméno klienta : QUAD studio.

Megalopolis X Megalopolis X Shenzhen Super Centrála

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.