Designový Časopis
Designový Časopis
Megalopolis X Shenzhen Super Centrála

Megalopolis X

Megalopolis X Shenzhen Super Centrála Megalopolis X bude novým centrem v srdci větší zátoky, poblíž hranic mezi Hongkongem a Shenzhenem. Územní plán integruje architekturu s pěšími sítěmi, parky a veřejnými prostory. Nadzemní a podzemní dopravní sítě jsou plánovány maximalizací připojení ve městě. Podzemní udržitelná infrastrukturní síť poskytne systémy pro dálkové chlazení a automatické nakládání s odpady bezproblémovým způsobem. Cílem je vytvořit rámec tvůrčích plánů, jak budou města navrhována v budoucnu.

Název projektu : Megalopolis X, Jméno designérů : QUAD studio, Jméno klienta : QUAD studio.

Megalopolis X Megalopolis X Shenzhen Super Centrála

Tento vynikající design je vítězem zlaté ceny za design v soutěži o výrobky pro osvětlení a světelné projekty. Určitě byste si měli prohlédnout portfolio oceněných oceněných designérů, kteří objevují mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních světelných produktů a projekčních projektů osvětlovacích projektů.

Legenda designu dne

Legendární návrháři a jejich oceněná díla.

Design Legends jsou nesmírně slavní návrháři, kteří díky svému dobrému designu dělají z našeho světa lepší místo. Objevte legendární návrháře a jejich inovativní produktové designy, originální umělecká díla, kreativní architekturu, vynikající módní návrhy a strategie designu. Užijte si a prozkoumejte originální designová díla oceněných designérů, umělců, architektů, inovátorů a značek po celém světě. Nechte se inspirovat kreativními vzory.