Designový Časopis
Designový Časopis
Struktura Osvětlení

Tensegrity Space Frame

Struktura Osvětlení Světelné rámové světlo Tensegrity využívá principu „méně za více“ společnosti RBFuller k výrobě svítidla používající pouze jeho zdroj světla a elektrický vodič. Tensegrity se stává strukturálním prostředkem, pomocí kterého oba pracují vzájemně v tlaku i v tahu a vytvářejí zdánlivě nespojité pole světla definované pouze jeho strukturální logikou. Jeho škálovatelnost a ekonomika výroby mluví ke komoditě nekonečné konfigurace, jejíž světelná forma elegantně odolává tahu gravitace s jednoduchostí, která potvrzuje paradigma naší epochy: dosáhnout více při menším využití.

Konvertibilní Zařízení Pro Vzdělávání

Pupil 108

Konvertibilní Zařízení Pro Vzdělávání Žák 108: nejdostupnější konvertibilní zařízení Windows 8 pro vzdělávání. Nové rozhraní a zcela nová zkušenost s učením. Žák 108 překonává světy tabletů a notebooků a přepíná se mezi nimi, aby se zlepšil výkon ve vzdělávání. Windows 8 otevírá nové možnosti učení a umožňuje studentům plně využívat funkce dotykové obrazovky a bezpočet aplikací. Žák 108 je součástí řešení Intel® Education Solutions a je nejdostupnějším a nejvhodnějším řešením pro učebny po celém světě.

Jídelní Stůl

Chromosome X

Jídelní Stůl Jídelní stůl navržený tak, aby poskytoval posezení pro osm lidí, kteří spolupracují v uspořádání šipek. Vrchol je abstraktní X, vyrobený ze dvou různých kusů zvýrazněných hlubokou čarou, zatímco stejný abstraktní X se odráží na podlaze se základní strukturou. Bílá struktura je vyrobena ze tří různých kusů pro snadnou montáž a přepravu. Kromě toho byl vybrán kontrast teakové dýhy vrchní a bílé pro základnu, aby se zesvětlila spodní část, čímž se klade větší důraz na nepravidelně tvarovanou vrchní část, což poskytuje náznak pro různé interakce uživatelů.

Odnímatelné Zařízení Pro Vzdělávání

Unite 401

Odnímatelné Zařízení Pro Vzdělávání Unite 401: Perfektní duo pro vzdělávání. Pojďme mluvit o týmové práci. Díky neuvěřitelně všestrannému designu 2 v 1 je Unite 401 ideálním studentským zařízením pro kolaborativní výukové prostředí. Kombinace tabletu a notebooku přináší nejvýkonnější mobilní řešení pro vzdělávání, které je posíleno bezpečným designem mgseries za nejchytřejší cenu.

Lampa

Capsule Lamp

Lampa Lampa byla původně navržena pro značku dětského oblečení. Inspirace pochází z hraček v kapslích, které děti získávají z prodejních automatů obvykle umístěných v prodejnách. Když se podíváme na lampu, uvidíme spoustu barevných hraček v kapslích, z nichž každá má přání a potěšení, které probudí mladistvou duši. Počet tobolek může být upraven a obsah může být vyměněn, jak se vám líbí. Od každodenních drobností až po speciální dekorace se každý předmět, který vložíte do kapslí, stane jedinečným příběhem, který krystalizuje váš život a stav mysli v určitý čas.

Koberec

Folded Tones

Koberec Koberečky jsou ze své podstaty ploché, cílem bylo zpochybnit tento jednoduchý fakt. Iluze trojrozměrnosti je dosaženo pouhými třemi barvami. Rozmanitost tónů a hloubka koberce závisí spíše na šířce a hustotě pruhů než na velké paletě barev, které se mohou pohlcovat s určitým prostorem, což umožňuje flexibilní použití. Z výšky nebo z dálky se koberec podobá skládané plachtě. Nicméně, zatímco sedí nebo ležel na tom, iluze záhybů nemusí být patrná. To vede k použití jednoduchých opakujících se čar, které si můžete užít jako abstraktní vzor zblízka.