Designový Časopis
Designový Časopis
Skládací Stolička

Tatamu

Skládací Stolička Do roku 2050 budou ve městech žít dvě třetiny populace Země. Hlavní ambicí za Tatamu je poskytnout flexibilní nábytek lidem, jejichž prostor je omezený, včetně těch, kteří se často pohybují. Cílem je vytvořit intuitivní nábytek, který kombinuje robustnost s ultratenkým tvarem. K nasazení stolice je zapotřebí pouze jeden otočný pohyb. Zatímco všechny závěsy vyrobené z odolné textilie udržují nízkou hmotnost, dřevěné boky poskytují stabilitu. Jakmile je na něj aplikován tlak, stolička se díky jedinečnému mechanismu a geometrii zesílí, jakmile se kusy blokují.

Židle

Haleiwa

Židle Haleiwa splétá udržitelný ratan do zametacích křivek a vrhá zřetelnou siluetu. Přírodní materiály vzdávají poctu řemeslné tradici na Filipínách, přepracované do současnosti. Díky univerzálnosti designu, kterou tato židle spáruje nebo používá jako výrok, se tato židle přizpůsobí různým stylům. Haleiwa vytváří rovnováhu mezi formou a funkcí, půvabem a silou, architekturou a designem a je tak pohodlná, jak je krásná.

Lampa Úkolu

Pluto

Lampa Úkolu Pluto udržuje důraz na styl. Jeho kompaktní, aerodynamický válec obíhá elegantní rukojeť posazená na úhlové stativové základně, což usnadňuje přesné umístění pomocí měkkého, ale zaostřeného světla. Jeho podoba byla inspirována dalekohledy, ale místo toho se snaží zaměřit na Zemi místo na hvězdy. Vyrobeno pomocí 3D tisku s využitím plastů na bázi kukuřice, je jedinečné, nejen pro použití 3D tiskáren průmyslovým způsobem, ale také ekologicky.

Lampa

Mobius

Lampa Prsten Mobius dává inspiraci pro konstrukci lamp Mobius. Jeden pás lampy může mít dva stínové povrchy (tj. Oboustranný povrch), averzní a rubový, které uspokojí požadavky na všestranné osvětlení. Jeho zvláštní a jednoduchý tvar obsahuje tajemnou matematickou krásu. Proto bude do domovského života přivedena více rytmická krása.

Silikonová Láhev Na Cvičení

Happy Aquarius

Silikonová Láhev Na Cvičení Happy Aquarius je bezpečná a dobrá láhev na vodu pro všechny věkové kategorie. Má hladký, usměvavý tvar zakřivení a poutavý vzhled oboustranných barev, který dává pocit mladého, energického a módního. Vyrobeno ze 100% recyklovatelného potravinářského silikonu, udržovací teplotní rozsah je 220 stupňů. C až -40 ° C. C, žádný plastifikátor se nevyluhoval a neobsahuje BPA. Měkký povrchový povlak poskytuje hedvábný pocit, příjemné držení a přilnavost. Pružnost, pružnost a vlastnost duté struktury umožňují, aby láhev pracovala jako ruční chapadlo i lehká činka.

Vybavení Hotelu

Marn

Vybavení Hotelu Inspirace slavnostními svačinky tradiční tainanské kultury (staré město na Tchaj-wanu plné kulturního dědictví) a jejich přeměnou na soubor hotelového vybavení znamenají tyto série slavnostních občerstvení, které jsou místní vždy známé jako „Marn“, znamenají naplnění v čínské kultuře; želvovitý rýžový dort jako ruční mýdlo a mýdlová mísa, mung fazolový koláč jako toaletní potřeby, tang juan sladký knedlík jako krém na ruce a dušená buchta Tainan hnědý cukr houskový koláč jako čajový set. Kulturní dědictví Tainanu by mohlo být rozšířeno do celého světa, protože hotel je příjemnou platformou pro propagaci místní kultury.