Designový Časopis
Designový Časopis
Balení Potravin

Chips BCBG

Balení Potravin Výzva pro realizaci čipových obalů značky BCBG spočívala v provedení řady obalů v souladu s vesmírem značky. Obaly musely být jak minimalistické, tak moderní, přičemž měly tento řemeslný nádech lupínků a tu příjemnou a sympatickou stránku, která přináší postavy nakreslené perem. Aperitiv je pohrdavý okamžik, který se musí na obalu cítit.

Instalace Na Plochu

Wood Storm

Instalace Na Plochu The Wood Storm je stolní instalace pro vizuální potěšení. Turbulence proudění vzduchu je realizována dřevěnou oponou, která je posílena světly vycházejícími zespodu pro svět bez gravitace. Instalace se chová jako nekonečná dynamická smyčka. Vede linii vidění kolem něj, aby hledal začátek nebo konec, protože publikum skutečně tančí s bouří.

Interaktivní Instalace

Falling Water

Interaktivní Instalace Padající voda je sada interaktivních instalací, které umožňují uživatelům měnit běžeckou cestu kolem krychle nebo kostek. Kombinace kostek a korálkového proudu představuje kontrast statického objektu a dynamického toku vody. Proud lze vytáhnout a vidět korálky, které běží, nebo jen položit na stůl jako scénu zmrzlé vody. Korálky jsou také považovány za přání, která lidé každý den dělají. Přání by měla být připoutána a poběhat navždy jako vodopád.

Rámová Instalace

Missing Julie

Rámová Instalace Tento design představuje instalaci rámu a rozhraní mezi interiérem a exteriérem, nebo světly a stíny. Poskytuje výraz, zatímco lidé hledají mimo rámec a čekají, až se někdo vrátí. Různé typy a velikosti skleněných koulí se používají jako symbol přání a slz, aby naznačovaly emoce, které se uvnitř skrývají. Ocelový rám a krabice definují hranici emocí. Emoce daná osobou se může lišit od způsobu, jakým je vnímána, stejně jako obrazy v koulích jsou vzhůru nohama.

Květinový Stojan

Eyes

Květinový Stojan Oči jsou květinovým stojanem pro všechny příležitosti. Oválné tělo má zlatou fólii s nepravidelnými otvory jako lidské oči, které vždy hledají úžasné věci v Matce přírodě. Stojan se chová jako filozof. Miluje přírodní krásu a ukazuje vám celý svět před nebo po rozsvícení.

Stolní Interaktivní Stojan

Ubiquitous Stand

Stolní Interaktivní Stojan Tento všudypřítomný stolní stojan je navržen tak, aby interagoval lidi s denními sny. Otvory jsou uspořádány a aditivně rozšířeny o květiny, lízátka nebo předměty, které se přizpůsobují jeho vzoru z různých orientací. Chromovaný povrch odráží a mění tóny zobrazovaných předmětů a lidé s ním interagují.