Designový Časopis
Designový Časopis
Kalendář

Calendar 2014 “Safari”

Kalendář Safari je kalendář živočišných papírů. Vyjměte a sestavte 6 listů s 2 měsíčními kalendáři po stranách. Skládejte tělo a části kloubů podél záhybů, podívejte se na značky na kloubech a spojte je podle obrázku. Kvalitní designy mají sílu modifikovat prostor a přeměnit mysli jeho uživatelů. Nabízejí pohodlí při pohledu, držení a používání. Jsou naplněni lehkostí a prvkem překvapení, obohacujícím prostor. Naše originální výrobky jsou navrženy s využitím konceptu Life with Design.

Výzdoba Lahví

Lithuanian vodka Gold. Black Edition

Výzdoba Lahví Zlato zářící „litevská vodka Gold. Black Edition “zdědila svůj exkluzivní vzhled od litevského lidového umění. Rhombus a rybí kosti, kombinované z malých čtverců, jsou v litevském lidovém umění velmi běžné. Přestože odkaz na tyto národní motivy získal více moderních forem - záhadné minulé úvahy byly transformovány do moderního umění. Převládající zlaté a černé barvy zdůrazňují výjimečný proces filtrace vodky přes uhlí a zlaté filtry. To je „litevská vodka Gold“. Black Edition “tak křehké a křišťálově čisté.

Kalendář

Calendar 2014 “Flowers”

Kalendář Navrhněte místnost, přiveďte sezóny - Kalendář The Flowers je dodáván s designem vázy s 12 různými květinami. Rozjasněte svůj život každý měsíc sezónní květinou. Kvalitní designy mají sílu modifikovat prostor a přeměnit mysli jeho uživatelů. Nabízejí pohodlí při pohledu, držení a používání. Jsou naplněni lehkostí a prvkem překvapení, obohacujícím prostor. Naše originální výrobky jsou navrženy s využitím konceptu Life with Design.

Štítky

Propeller

Štítky Vrtule je sbírka lihovin z různých částí světa, spojená s tématem letecké dopravy a pilotním cestovatelem jako znak značky. Rysy každého druhu nápoje jsou vystaveny prostřednictvím mnoha ilustrací, nápisů připomínajících letecké odznaky a náčrtky sloužící jako recepty na koktejly. Mnohostranný design je doplněn různými tóny barevné fólie, různými laky, vzory a reliéfem.

Kalendář

17th goo Calendar “12 Pockets 2014”

Kalendář Propagační kalendář portálu, goo (http://www.goo.ne.jp), je funkční kalendář s listem pro každý měsíc, který se přeměňuje v kapsu, která vám umožní uchovávat a spravovat vizitky, poznámky a příjmy. . Téma je Red String, které ukazuje pouto mezi goo a jeho uživateli. Oba konce kapsy jsou ve skutečnosti drženy červenými stehy, které se stávají vrcholem designu. Kalendář v příjemně expresivní podobě, to je to pravé pro rok 2014.

Štítky

Stumbras Vodka

Štítky Tato kolekce vodky Stumbras's Classic oživuje staré litevské vodky, které vyrábějí tradice. Design dělá starý tradiční produkt blízkým a relevantním pro dnešní spotřebitele. Láhev zeleného skla, která je důležitá pro výrobu litevské vodky, legendy založené na skutečných skutečnostech a příjemné, poutavé detaily - stočený výřez připomínající staré fotografie, šikmá lišta na dně, která doplňuje klasické symetrické složení, a písma a barvy, které vyjadřují identitu každé pod-značky - to vše dělá tradiční kolekci vodky netradiční a zajímavou.