Designový Časopis
Designový Časopis
Přenosný Reproduktor

Ballo

Přenosný Reproduktor Švýcarské designové studio BERNHARD | BURKARD navrhl pro OYO jedinečný reproduktor. Tvar mluvčího je perfektní koulí bez skutečného postavení. Reproduktor BALLO klade, převrátí nebo zavěsí pro 360 ° hudební zážitek. Návrh se řídí principy minimalistického designu. Barevný pás pojistky dvě hemisféry. Chrání reproduktor a zvyšuje basové tóny, když leží na povrchu. Reproduktor je dodáván s vestavěnou dobíjecí lithiovou baterií a je kompatibilní s většinou zvukových zařízení. Konektor 3,5 mm je běžný konektor pro sluchátka. Reproduktor BALLO je k dispozici v deseti různých barvách.

Název projektu : Ballo, Jméno designérů : Bernhard Burkard, Jméno klienta : BERNHARD | BURKARD .

Ballo Přenosný Reproduktor

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.