Designový Časopis
Designový Časopis
Olivová Mísa

Oli

Olivová Mísa OLI, vizuálně minimalistický objekt, byl koncipován na základě jeho funkce, myšlenky skrýt jámy vyplývající z konkrétní potřeby. Sledoval pozorování různých situací, ošklivost jam a potřebu zlepšit krásu oliv. Jako oboustranný obal byl Oli vytvořen tak, že jakmile se otevře, bude zdůrazňovat faktor překvapení. Návrhář byl inspirován tvarem oliv a její jednoduchostí. Výběr porcelánu souvisí s hodnotou samotného materiálu a jeho použitelností.

Název projektu : Oli, Jméno designérů : Miguel Pinto Félix, Jméno klienta : MPFXDESIGN.

Oli Olivová Mísa

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Návrh dne

Úžasný design. Dobrý design. Nejlepší design.

Dobré designy vytvářejí hodnotu pro společnost. Každý den nabízíme speciální designový projekt, který prokazuje vynikající design. Dnes s potěšením představujeme oceněný design, který přináší pozitivní rozdíl. Budeme představovat více skvělých a inspirativních návrhů denně. Nezapomeňte nás navštívit každý den, abyste si mohli užít nové dobré designové produkty a projekty od největších světových designérů.