Designový Časopis
Designový Časopis
Olivová Mísa

Oli

Olivová Mísa OLI, vizuálně minimalistický objekt, byl koncipován na základě jeho funkce, myšlenky skrýt jámy vyplývající z konkrétní potřeby. Sledoval pozorování různých situací, ošklivost jam a potřebu zlepšit krásu oliv. Jako oboustranný obal byl Oli vytvořen tak, že jakmile se otevře, bude zdůrazňovat faktor překvapení. Návrhář byl inspirován tvarem oliv a její jednoduchostí. Výběr porcelánu souvisí s hodnotou samotného materiálu a jeho použitelností.

Název projektu : Oli, Jméno designérů : Miguel Pinto Félix, Jméno klienta : MPFXDESIGN.

Oli Olivová Mísa

Tento výjimečný design je držitelem ceny platinového designu v soutěži designu hraček, her a hobby produktů. Určitě byste měli vidět portfolio návrhářů oceněných platinou, abyste objevili mnoho dalších nových, inovativních, originálních a kreativních designových hraček, her a hobby produktů.

Designový tým dne

Největší designérské týmy na světě.

Někdy potřebujete velmi velký tým talentovaných návrhářů, aby přišli s opravdu skvělými designy. Každý den máme jedinečný oceněný inovativní a kreativní tým designérů. Prozkoumejte a objevte originální a kreativní architekturu, dobrý design, móda, grafický design a projekty strategických návrhů od návrhářských týmů z celého světa. Nechte se inspirovat původními díly velkých návrhářů.