Designový Časopis
Designový Časopis
Redesign Identity Značky

InterBrasil

Redesign Identity Značky Inspirací pro přehodnocení a přepracování značky byly změny v modernizaci a integraci do firemní kultury. Design srdce již nemohl být pro značku vnější, inspirovat partnerství jak interně se zaměstnanci, tak se zákazníky. Integrovaný svazek výhod, závazku a kvality služeb. Od tvaru po barvy nový design integroval srdce do B a zdravotní kříž do T. Dvě slova spojená uprostřed vytvářejí logo tak, aby vypadalo jako jedno slovo, jeden symbol, spojující R a B v srdce.

Design Značky

EXP Brasil

Design Značky Design značky EXP Brasil vychází ze společenských principů jednoty a partnerství. Přizpůsobení směsi mezi technologií a designem v jejich projektech jako v kancelářském životě. Typografický prvek představuje spojení a sílu této společnosti. Design písmene X je solidní a integrovaný, ale velmi lehký a technologický. Značka představuje život ve studiu, s prvky v písmenech, jak v pozitivním, tak negativním prostoru, který sjednocuje lidi a design, individuální a kolektivní, jednoduchý s technologickým, lehkým a robustním, profesionálním a osobním.

Kávová Souprava

Riposo

Kávová Souprava Návrh této služby byl inspirován dvěma školami na počátku 20. století, německým Bauhausem a ruskou avantgardou. Přísná přímá geometrie a promyšlená funkčnost plně odpovídají duchu manifestů té doby: „to, co je vhodné, je krásné“. Současně podle moderních trendů v tomto projektu designér kombinuje dva kontrastní materiály. Klasický porcelán z bílého mléka je doplněn jasnými víky z korku. Funkčnost návrhu je podporována jednoduchými, pohodlnými úchyty a celkovou použitelností formuláře.

Dům

Santos

Dům S využitím dřeva jako hlavního konstrukčního prvku posouvá dům své dvě úrovně v řezu, čímž vytváří prosklenou střechu, která se integruje do kontextu a umožňuje vstup přirozeného světla. Prostor s dvojitou výškou vyjadřuje vztah mezi přízemím, horním poschodím a krajinou. Kovová střecha nad střešním oknem letí, chrání ji před dopadem západního slunce a formálně obnovuje objem a rámuje vize přírodního prostředí. Program je členěn umístěním veřejných použití v přízemí a soukromým použitím v horním patře.

Nábytek Plus Ventilátor

Brise Table

Nábytek Plus Ventilátor Brise Table je navržen se smyslem pro změnu klimatu a touhou používat spíše fanoušky než klimatizační jednotky. Spíše než foukání silného větru se soustředí na pocit chladu cirkulací vzduchu i po vypnutí klimatizace. S Brise Table mohou uživatelé získat nějaký vánek a použít je jako vedlejší stůl současně. Rovněž dobře proniká do prostředí a činí prostor krásnějším.

Úvodní Titul

Pop Up Magazine

Úvodní Titul Projekt byl cestou k abstraktnímu a plynulému prozkoumání problematiky úniku (téma pro rok 2019), ukazující změny, nové věci a důsledky z toho. Všechny vizuály jsou čisté a pohodlné na sledování, které kontrastují s nepříjemnou realitou z aktu úniku. Design se neustále mění a morfující tvary v animaci představují akt přizpůsobení, způsobený nějakou situací. Útěk má různé významy, interpretace a hledisko se liší od hravého k vážnému.