Designový Časopis
Designový Časopis
Rezidenční Prototyp

No Footprint House

Rezidenční Prototyp NFH je vyvinut pro sériovou výrobu, založenou na větší sadě prefabrikovaných rezidenčních typologií. První prototyp byl postaven pro nizozemskou rodinu na jihozápadě Kostariky. Vybrali si konfiguraci se dvěma ložnicemi s ocelovou konstrukcí a povrchovou úpravou borovicového dřeva, která byla dodána na své cílové místo na jednom jediném vozidle. Budova je navržena kolem centrálního servisního jádra, aby optimalizovala logistickou účinnost, pokud jde o montáž, údržbu a použití. Projekt usiluje o integrální udržitelnost z hlediska svého ekonomického, environmentálního, sociálního a prostorového výkonu.

Hotel

LiHao

Hotel Návrat do přírody, kulturní stanice města. Vytvořte rafinovaný životní styl. Výjimečně si užijte ticho a ticho. Hotel se nachází v rušné oblasti Baoding High-tech Development Zone. Návrhář předefinuje hotel v letovisku holistickým myšlením prostřednictvím opětovného česání okolního prostředí, architektury, krajiny a interiéru a vytváří tak sofistikovaný, přirozený a pohodlný hotelový prostor. Nechte obchodní cestující cítit se v klidu prosperující a ukrást půl dne volný čas.

Prodejní Kanceláře

Suzhou·Merchants Great Lakes Century

Prodejní Kanceláře S vodní hladinou jako zrcadlem je vynesen výškový obraz budovy; u sochařství a výsadby jako prvků je zájem vody vytvářen prostřednictvím dekorace; s plovoucí výsadbou a měnícími se fontánami a uměleckými světly se vytváří zájem ; S vodou jako duší je kombinace umění a funkce odvozena přes bod zlomu vesmíru; široký bazén, na slunci, vodní vlnky, jasné a průhledné, zářící, skrz jasnou vodu, jasně vidí postoj každé dlaždice, zdá se, že obecně také čistí lidskou mysl.

Bydlení S Více Jednotkami

Best in Black

Bydlení S Více Jednotkami Best in Black je projekt, jehož cílem je vytvoření nového druhu bytového domu. Interiérový design bytů představuje průmyslový design, který odpovídá mexické architektuře, vybrané materiály promítají smysl pro zázrak ve veřejných prostorách a teplý vzhled bytů, což je v kontrastu s čistou, střízlivou fasádou. Čtyři fasády jsou jasně inspirovány náhodným rozmístěním herních tvarů Tetris tvořících stěny a okna budovy a vytvářejí osvětlené atmosféry, které vytvářejí pohodlí pro uživatele.

Luxusní Hybridní Piano

Exxeo

Luxusní Hybridní Piano EXXEO je elegantní hybridní klavír pro moderní prostory. Je to jedinečný tvar ztělesňující trojrozměrné spojení zvukových vln. Zákazníci si mohou své piano plně přizpůsobit tak, aby bylo v souladu s jeho okolím jako dekorativní umělecké dílo. Toto špičkové klavír je vyroben z exotických materiálů, jako jsou uhlíkové vlákno, prvotřídní automobilová kůže a hliníkový hliník. obnovuje široký dynamický rozsah klavírů prostřednictvím zvukového systému reproduktorů o výkonu 200 W, 9. Jeho vyhrazená vestavěná baterie umožňuje klavíru hrát až 20 hodin na jedno nabití.

Prodej Dům

Zhonghe Kechuang

Prodej Dům Tento projekt sleduje hloubku a přesnost materiálu, technologie a prostoru a zdůrazňuje integritu funkce, struktury a formy. Díky kombinaci světelného efektu a nových materiálů tvoří ty nejlepší estetické prvky, aby se dosáhlo cíle špičkového designu, aby lidé získali neomezený smysl pro technologické využití.