Designový Časopis
Designový Časopis
Event Marketingový Materiál

Artificial Intelligence In Design

Event Marketingový Materiál Grafický návrh poskytuje vizuální znázornění toho, jak se umělá inteligence může v blízké budoucnosti stát spojencem pro designéry. Poskytuje pohled na to, jak může umělá inteligence pomoci při personalizaci zážitku pro spotřebitele a jak kreativita sedí v hledáčku umění, vědy, inženýrství a designu. Konference Artificial Intelligence In Graphic Design Conference je 3denní akce v San Franciscu v Kalifornii v listopadu. Každý den se koná designový workshop, přednášky různých řečníků.

Vizuální Komunikace

Finding Your Focus

Vizuální Komunikace Návrhář si klade za cíl zobrazit vizuální koncept, který demonstruje konceptuální a typografický systém. Kompozice se tedy skládá ze specifického slovníku, přesných měření a centrálních specifikací, které návrhář vzal v úvahu. Návrhář se také zaměřil na vytvoření jasné typografické hierarchie, aby bylo možné stanovit a posouvat pořadí, ve kterém publikum přijímá informace z návrhu.

Jachta

Atlantico

Jachta 77metrová Atlantico je rekreační jachta s rozsáhlými vnějšími plochami a širokými vnitřními prostory, které hostům umožňují užívat si výhled na moře a být s ním v kontaktu. Cílem návrhu bylo vytvořit moderní jachtu s nadčasovou elegancí. Zvláštní důraz byl kladen na proporce pro udržení nízkého profilu. Jachta má šest palub s vybavením a službami jako helipad, garáže s motorovým člunem a vodní skútr. Šest apartmánových kajut pojme dvanáct hostů, zatímco majitel má terasu s venkovním salonkem a jacuzzi. K dispozici je venkovní a 7metrový vnitřní bazén. Jachta má hybridní pohon.

Branding

Cut and Paste

Branding Tato projektová sada nástrojů Cut and Paste: Preventing Visual Plagiarism se zabývá tématem, které může ovlivnit každého v designérském průmyslu, a přesto je vizuální plagiát tématem, o kterém se jen zřídka diskutuje. To může být způsobeno nejednoznačností mezi přebíráním reference z obrázku a kopírováním z něj. Proto tento projekt navrhuje přinést povědomí o šedých oblastech kolem vizuálního plagiátorství a umístit jej do popředí konverzací o kreativitě.

Branding

Peace and Presence Wellbeing

Branding Peace and Presence Well-being je společnost zabývající se holistickou terapií se sídlem ve Spojeném království, která poskytuje služby, jako je reflexní terapie, holistické masáže a reiki k omlazení těla, mysli a ducha. Vizuální jazyk značky P&PW je založen na této touze vyvolat klidný, uklidňující a relaxační stav inspirovaný nostalgickými dětskými vzpomínkami na přírodu, konkrétně čerpajícími z flóry a fauny na březích řek a v lesní krajině. Barevná paleta se inspiruje prvky Georgian Water v jejich původním i oxidovaném stavu a opět využívá nostalgie zašlých časů.

Kniha

The Big Book of Bullshit

Kniha Publikace Big Book of Bullshit je grafickým průzkumem pravdy, důvěry a lží a je rozdělena do 3 vizuálně vedle sebe položených kapitol. Pravda: Ilustrovaná esej o psychologii klamu. The Trust: vizuální vyšetřování pojmu důvěra a The Lies: Ilustrovaná galerie keců, všechny odvozené z anonymních přiznání klamu. Vizuální rozvržení knihy je inspirováno „Kánonem Van de Graaf“ Jana Tschicholda, který se používá v knižním designu k rozdělení stránky v příjemných proporcích.