Designový Časopis
Designový Časopis
Nábytek Plus Ventilátor

Brise Table

Nábytek Plus Ventilátor Brise Table je navržen se smyslem pro změnu klimatu a touhou používat spíše fanoušky než klimatizační jednotky. Spíše než foukání silného větru se soustředí na pocit chladu cirkulací vzduchu i po vypnutí klimatizace. S Brise Table mohou uživatelé získat nějaký vánek a použít je jako vedlejší stůl současně. Rovněž dobře proniká do prostředí a činí prostor krásnějším.

Úvodní Titul

Pop Up Magazine

Úvodní Titul Projekt byl cestou k abstraktnímu a plynulému prozkoumání problematiky úniku (téma pro rok 2019), ukazující změny, nové věci a důsledky z toho. Všechny vizuály jsou čisté a pohodlné na sledování, které kontrastují s nepříjemnou realitou z aktu úniku. Design se neustále mění a morfující tvary v animaci představují akt přizpůsobení, způsobený nějakou situací. Útěk má různé významy, interpretace a hledisko se liší od hravého k vážnému.

Strukturální Prsten

Spatial

Strukturální Prsten Konstrukce zahrnuje kovovou rámovou strukturu, ve které je druzy držena takovým způsobem, že je kladen důraz jak na kámen, tak na kovovou rámovou strukturu. Struktura je zcela otevřená a zajišťuje, že kámen je hvězdou designu. Nepravidelná podoba druzy a kovových koulí, které drží strukturu pohromadě, dodává designu jemnou jemnost. Je odvážný, nervózní a nositelný.

Reklama

Insect Sculptures

Reklama Každý kus byl ručně vytvořen, aby vytvořil sochy hmyzu inspirované jejich prostředím a jídlem, které jedí. Umělecké dílo bylo použito jako výzva k akci prostřednictvím webu Doom, který také identifikoval konkrétní domácí škůdce. Prvky použité pro tyto sochy pocházely z nezdravých yardů, skládek odpadu, koryta řek a super trhů. Jakmile byl každý hmyz shromážděn, byli fotografováni a retušováni ve photoshopu.

Zmrzlina

Sister's

Zmrzlina Tento obal je určen pro společnost Sisters Ice Cream Company. Designérský tým se pokusil použít tři dámy, které připomínají výrobce tohoto produktu, ve formě šťastných barev, které vycházejí z chuti každé zmrzliny. V každé chuti designu je tvar zmrzliny používán jako vlasy postavy, což představuje zajímavý a nový obrázek balení zmrzliny. Tento design ve své nové podobě přitáhl mezi svými konkurenty hodně pozornosti a měl vysoké tržby. Design se snaží vytvořit originální a kreativní obal.

Láhev

Herbal Drink

Láhev Základem jejich koncepce je emoční prvek. Vyvinutý koncept pojmenování a designu je zaměřen na pocity a emoce zákazníka, slouží k zastavení osoby hned vedle potřebné police a nutí ji vybrat si z mnoha dalších značek. Jejich balíček vyjadřuje účinky plánovaných výtažků, barevných vzorů přímo vytištěných na bílé porcelánové láhvi připomínající tvar květů. Vizuálně zdůrazňuje image přírodního produktu.