Designový Časopis
Designový Časopis
Design Etiket Na Víno

314 Pi

Design Etiket Na Víno Experimentování s ochutnávkou vína je nikdy nekončící proces vedoucí k novým cestám a odlišným aroma. Nekonečná posloupnost pí, iracionální číslo s nekonečným počtem desetinných míst, aniž by znali poslední z nich, byla inspirací pro název těchto vín bez sulfitů. Cílem návrhu je dát do pozornosti hlavní rysy řady 3,14 vína místo jejich skrytí mezi obrázky nebo grafiku. Podle minimalistického a jednoduchého přístupu je na etiketě uvedena pouze skutečná charakteristika těchto přírodních vín, která lze pozorovat v poznámkovém bloku oenologa.

Energetická Aktivace Lávek

Solar Skywalks

Energetická Aktivace Lávek Světové metropole - jako Peking - mají velké množství lávek procházejících rušnými dopravními tepnami. Často jsou neatraktivní a snižují celkový dojem z měst. Myšlenka designérů opláštění lávek estetickými fotovoltaickými moduly vyrábějícími energii a jejich přeměnou na atraktivní městská místa je nejen udržitelná, ale vytváří také sochařskou rozmanitost, která se v okouzlení města stává poutavým. Nabíjecí stanice E-car nebo E-bike pod lávky využívají sluneční energii přímo na místě.

Kniha

ZhuZi Art

Kniha Série vydání knih pro shromážděná díla tradiční čínské kaligrafie a malby vydává Muzeum umění Nanjing Zhuzi. Tradiční čínské malby a kaligrafie jsou díky své dlouhé historii a elegantní technice ceněny pro svou uměleckou a praktickou přitažlivost. Při navrhování kolekce byly použity abstraktní tvary, barvy a čáry k vytvoření konzistentní smyslnosti a zvýraznění prázdného místa v náčrtu. Bez námahy se shoduje s umělci v tradičním malířském a kaligrafickém stylu.

Skládací Stolička

Tatamu

Skládací Stolička Do roku 2050 budou ve městech žít dvě třetiny populace Země. Hlavní ambicí za Tatamu je poskytnout flexibilní nábytek lidem, jejichž prostor je omezený, včetně těch, kteří se často pohybují. Cílem je vytvořit intuitivní nábytek, který kombinuje robustnost s ultratenkým tvarem. K nasazení stolice je zapotřebí pouze jeden otočný pohyb. Zatímco všechny závěsy vyrobené z odolné textilie udržují nízkou hmotnost, dřevěné boky poskytují stabilitu. Jakmile je na něj aplikován tlak, stolička se díky jedinečnému mechanismu a geometrii zesílí, jakmile se kusy blokují.

Fotografie

The Japanese Forest

Fotografie Japonský les je převzat z japonské náboženské perspektivy. Jedním z japonských starověkých náboženství je animismus. Animismus je víra, že úmysly mají také bytosti jiné než člověk, zátiší (minerály, artefakty atd.) A neviditelné věci. Fotografie je podobná této. Masaru Eguchi střílí něco, co v objektu vyvolává pocit. Stromy, tráva a minerály cítí vůli života. A dokonce i artefakty, jako jsou přehrady, které zůstaly v přírodě po dlouhou dobu, cítí vůli. Stejně jako vidíte nedotčenou přírodu, budoucnost uvidí současnou scenérii.

Kolekce Kosmetiky

Woman Flower

Kolekce Kosmetiky Tato kolekce je inspirována přehnanými oděvními styly středověkých evropských dám a tvarem pohledu z ptačí perspektivy. Návrhář tyto formy extrahoval a použil je jako kreativní prototypy a v kombinaci s designem produktu vytvořil jedinečný tvar a módní smysl a ukázal bohatou a dynamickou formu.