Designový Časopis
Designový Časopis
Reklama

Insect Sculptures

Reklama Každý kus byl ručně vytvořen, aby vytvořil sochy hmyzu inspirované jejich prostředím a jídlem, které jedí. Umělecké dílo bylo použito jako výzva k akci prostřednictvím webu Doom, který také identifikoval konkrétní domácí škůdce. Prvky použité pro tyto sochy pocházely z nezdravých yardů, skládek odpadu, koryta řek a super trhů. Jakmile byl každý hmyz shromážděn, byli fotografováni a retušováni ve photoshopu.

Zmrzlina

Sister's

Zmrzlina Tento obal je určen pro společnost Sisters Ice Cream Company. Designérský tým se pokusil použít tři dámy, které připomínají výrobce tohoto produktu, ve formě šťastných barev, které vycházejí z chuti každé zmrzliny. V každé chuti designu je tvar zmrzliny používán jako vlasy postavy, což představuje zajímavý a nový obrázek balení zmrzliny. Tento design ve své nové podobě přitáhl mezi svými konkurenty hodně pozornosti a měl vysoké tržby. Design se snaží vytvořit originální a kreativní obal.

Láhev

Herbal Drink

Láhev Základem jejich koncepce je emoční prvek. Vyvinutý koncept pojmenování a designu je zaměřen na pocity a emoce zákazníka, slouží k zastavení osoby hned vedle potřebné police a nutí ji vybrat si z mnoha dalších značek. Jejich balíček vyjadřuje účinky plánovaných výtažků, barevných vzorů přímo vytištěných na bílé porcelánové láhvi připomínající tvar květů. Vizuálně zdůrazňuje image přírodního produktu.

Plechovka Vína

Essenzza

Plechovka Vína Návrh vína, to je země původu a město bylo hodně pozornosti. Hledání v miniaturních a tradičních obrazech. Cenné motivy zjistily, že k dosažení cíle to znamená, že zatímco tradiční luxusní láhev na víno byl velmi efektivní. Motiv, který byl použit v designu, arabesky. Tyto motivy čerpaly z íránského lakovaného obrazu. Návrh se snaží vytvořit originální a kreativní návrhy a snaží se vytvořit design s vnitřním významem a nést důležitou zprávu.

Balení Šťáv

Pure

Balení Šťáv Základem koncepce Pure Juice je emotivní prvek. Vyvinutý koncept pojmenování a designu je zaměřen na pocity a emoce zákazníka, slouží k zastavení osoby hned vedle potřebné police a nutí ji vybrat si z mnoha dalších značek. Balíček vyjadřuje účinky ovocných výtažků, barevných vzorů přímo vytištěných na skleněné láhvi, která připomíná tvar ovoce. Vizuálně zdůrazňuje image přírodních produktů.

Konferenční Stolek

Cube

Konferenční Stolek Návrh byl inspirován geometrickými sochami Golden Ratio a Mangiarotti. Forma je interaktivní a nabízí uživateli různé kombinace. Konstrukce se skládá ze čtyř konferenčních stolů různých velikostí a pouzdra uspořádaného kolem krychle, což je světelný prvek. Prvky designu jsou multifunkční, aby vyhovovaly potřebám uživatele. Výrobek je vyroben z korianového materiálu a překližky.